zachmurzenie duże
piątek
Reklama
Oceń radnego: Lidia Warwasińska najlepsza
20 grudnia 2021 r. | 12:04
10

819 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Rędziny. Najlepsza okazała się Lidia Warwasińska. Najgorszy był Wójt Paweł Militowski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Rędziny. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.10 odpowiedzi na “Oceń radnego: Lidia Warwasińska najlepsza”

 1. Mieszkaniec gminy pisze:

  SUPER BRAWO dla radnej Lidzii Warwasińskiej !!!
  Dziękujemy Lidziu za piękną obywatelską postawę za godne reprezentowanie mieszkańców z Rędziny Osiedla !!!
  Tylko nasza radna Lidzia Warwasińska jako jedyna radna realizuje swoje hasło wyborcze “Zawsze blisko ludzkich spraw ” i dzielnie walczy o sprawy mieszkańców gminy patrząc na ręce wójta gminy i jego świty !!!

  13
  2
 2. Mieszkaniec Osiedla pisze:

  Piękna postawa Pani Lidio. !!!
  Na pohybel chłystkom , którzy próbują zakłócać pracę tej radnej. Tych ludzi uwiera z pewnością SYNDROM DDA!!!
  Pani Lidziu, alleluja i do przodu!!!

  12
  1
 3. rudy bawidamek pisze:

  Ale jaką postawę?

  Wciąż jedna i ta sama osoba pod różnymi pseudonimami wypisuje ŻE PANI LIDZIA JEST SUPER. No moze i jest prywatnie super, nie znam, ale co robi dla meiszkańców? Czy tylko dla tej jednej osoby jest super? Gdzieś jakiś chodnik powstał, droga, kanalizacja, szkołe wyremontowała, fotoradar pod żabką postawiła tam gdzie to chamstwo na rudniki na złamanie karku pędzi? Proszę o informacje dlaczego ta pani jest super. KOKODRZAMBO I DO PRZODU ! TYSIĄCPIŃĆSET DROGĄ NIE CHODZI !

  Mieszkańcu gminy VEL osiedla – trzaśnij się porządnie maczugą w dyńke i napisz jak było.

  1
  7
  • Malgosia pisze:

   Pewnikiem na 100% odbuduje – po wykonaniu kanalizacji –

   nawierzchnię drogi ulica Wodnica w Rudnikach

   za 5.000.000 zł z Polskiego Ładu !!!

   5
   2
  • Mieszkaniec Osiedla pisze:

   rudy bawidamku…….Było to tak…..
   Łgał w Remizach Strażackich o rzekomej dbałości o budżet gminy. Tak zadbał o budżet, że :gmina aktualnie ma co najmniej 13 milionów zadłużenia, gmina ma co najmniej 3 milionowy deficyt, na Konin nie ma do tej pory planów kanalizacji sołectwa, wydał prawie milion złotych na nagrody premie dla koleżanek, wykonał oczyszczalnię, do której podłączonych jest nie więcej niż 20℅ odbiorców, wydał co najmniej milion na różne imprezy w gminie, nieudolnie zwolnił kierownika GZK. Dopiero na polecenie organów kontrolnych udziela informacji o wydatkach budżetowych, lekceważąc w ten sposób społeczność lokalną, udziela nagród bez pisemnego uzasadnienia.
   Przez skromność nie wspomnę o miażdżącym dla gminy raporcie RIO Katowice
   Ryży bawidamku. Głupiś kiepie. 😁

   • rudy bawidamek pisze:

    No ale słuchaj nędzny kliencie biedronki z tłustym podgarlem wyhodowanym na salcesonie z odpadków i pasztetce z sierścią – pytanie dotyczyło pani Lidzi, w czym jest taka super i co zrobiła? Drzecie w tych blokach morrdy wasze pyzate o to referendum – gdzie jest referendum? Dlaczego pani Lidzia nie zrobi jednej ważnej rzeczy – dlaczego nie zorganizuje referendum?

    1
    4
 4. Mieszkaniec Osiedla pisze:

  Bawidamek….spytaj ryżego jaki wiecheć mamy złożyć wkrótce na jego truchle. Trzy lata dobiegają nieubłaganie do końca. Kiedyś podobała mu się wiązanka imieninowa kolegi z pracy chciał mieć taką …….a teraz?

  4
  1
  • emerytka52 pisze:

   Kiedy twój mózg odzyska łączność z japom poinformuj o tym internet. Zgramy ci na pamiątkę dyskietkę z twoim ujadaniem. Póki co staraj się milczeć, możesz chadzać do lasu liczyć szyszki albo wypucuj szczoteczką do zębów schody w gminie.

   2
   1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *