zachmurzenie duże
12°
środa
Reklama
Oceń radnego: Lidia Warwasińska najlepsza
22 listopada 2021 r. | 11:55
5

881 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Rędziny. Najlepsza okazała się Lidia Warwasińska. Najgorszy był Wójt Paweł Militowski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Rędziny. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.5 odpowiedzi na “Oceń radnego: Lidia Warwasińska najlepsza”

 1. mieszkaniec Marianki pisze:

  Co ona biedna sama może zrobić, te inne głupki nie chcą jej wesprzeć w działaniu. Skoro ryży znowu najgorszy to na co czeka przecież powinien zrezygnować, bo widzi, że wyborcy go oceniają bardzo źle. Tylko gdzie on teraz pójdzie jak się na niczym nie zna. To jest wina radnych, że mu służą, w innej gminie już dawno zostałby wyrzucony. Nie możemy dłużej pisać, ale zacząć działać zorganizować REFERENDUM i odwołać dziada razem z tą sitwą.

  9
  3
  • uważny obserwator sceny politycznej pisze:

   Taka jest smutna prawda taki jest wizerunek rady gminy
   ponieważ należy posiadać
   siłę charakteru
   wiedzę
   doświadczenie
   odwagę
   charyzmę
   dlatego ORŁY latają samotnie
   tylko BARANY chodzą stadami !!!

   7
   2
   • Samotny wolf pisze:

    Piszcie , co chcecie. W stadzie łatwiej jest przeżyć i skubnąć co nie co na boku. !
    Ludzie może i plują pod nogi, ale rodzina i finanse są na pierwszym miejscu!!!

    1
    3
 2. Henia pisze:

  Pani Lidziu, gratulacje i dziękujemy za godna postawę radnej !
  Tak trzymać i nie popuszczać. !

  7
  2
 3. Ada pisze:

  PUK !!! PUK !!! PUK !!!
  REFERENDUM !!!
  REFERENDUM !!!

  Nie będzie klawisz razem z kochankami
  dłużej pluł nam w twarz !!!
  Do tej pory już co najmniej trzech urzędników straciło pracę
  tylko dlatego ,że poznali całą prawdę
  o kochankach wójta !!!

  REFERENDUM !!!
  REFERENDUM !!!
  uwolni nas od tego wójta
  PUK !!! PUK !!! PUKA !!!

  10

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *