bezchmurnie
26°
24°
piątek
Reklama
Oceń radnego: Lidia Warwasińska najlepsza
27 września 2021 r. | 11:58
2

552 głosy oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Rędziny. Najlepsza okazała się Lidia Warwasińska. Najgorszy był Wójt Paweł Militowski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Rędziny. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.2 odpowiedzi na “Oceń radnego: Lidia Warwasińska najlepsza”

 1. Mieszkaniec gminy pisze:

  Dziękujemy za działania i postawę !!!
  W tobie pani Lidziu jedyna nadzieja !!!

  14
  2
 2. Mieszkaniec Osiedla pisze:

  Dlaczego radni z KWW Mariusza Spiechowicza głosowali przeciwko uchwale o obniżeniu pensji wójtowi?
  Zapomnieliście , że pan wójt zwolnił z pracy Pana Mariusza, bez powodu, przed końcem kadencji. .!!!

  11

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *