zachmurzenie małe
20°
17°
sobota
Reklama
Oceń radnego: Lidia Warwasińska najlepsza!
09 grudnia 2019 r. | 12:47
27

579 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Rędziny. Najlepsza okazała się Lidia Warwasińska. Najgorszy był Wójt Paweł Militowski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Rędziny. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.27 odpowiedzi na “Oceń radnego: Lidia Warwasińska najlepsza!”

 1. Miła pisze:

  Pani Lidio , proszę dążyć do wyjaśnienia przyczyn niepowiadomienia radnych przez szefowa rady gminy o piśmie Rzecznika Dyscypliny Finansów Publicznych oraz dążyć do przeprowadzenia audytu w gminie. Prawda musi ujrzeć światło dzienne.
  Pani działania są godne naśladowania Dziękujemy

  12
  3
 2. martyn pisze:

  Pierwsza radna, która brała urlop socjalne o charakterze bardzo rodzinnym i z powodu choroby psa 🙂

  4
  10
  • Redziniak pisze:

   O!Jaką ciekawostka.Sugerujesz, że Radna Lidia jest Nauczycielem.Kwestie urlopów socjalnych normuje Rozdział VII Karty Nauczyciela. Co do zwierząt , to wiemy wszyscy , że zwierzęta magą być bardziej wierne i przyjaźne dla ludzi niż Ci sami.Dlatego warto mieć za przyjaciela zwierzaczka niż fałszywego człowieka. ?

   7
   3
   • z Osiedla pisze:

    w tym przypadku pies pełni funkcje bardziej partnera zyciowego tej Pani, cos jak maz 🙂 spac spia na pewno razem ale jak to wyglada juz nie wnikam… 🙂

    10
    10
    • Pasikonik pisze:

     Ale przynajmniej piesek nie jest ryży, jak twój pan.A ryży to fałszywy na wskroś.

     10
     1
    • Adalberto35 pisze:

     Szanowni Państwo!
     To co się dzieje w Gminie Rędziny pod rządami p. Militowskiego przechodzi ludzkie pojęcie. Do pracy przyjmowane są osoby po znajomości, z poparciem Szanownego Wójta Pana i Władcy.

     Pani Lidia Warwasińska jest bardzo dobrą Radną i bardzo cieszę się, że są takie osoby w Radzie. Powinna być opozycja a nie tylko wszystko za zgodą i poparciem.

     A po drugie z kim ona śpi, bo ktoś życzliwy napisał z Osiedla. Ludzie nauczcie się raz na zawsze- nie wchodźcie z butami w czyjeś życie, to jej prywatna sprawa. Czy pani widziała, że pani śpi z psem ????Może jeszcze z 20 psami i 30 kotami. Co za bzdury.

   • Redziniak pisze:

    Podszywający się pode mnie burku, przestań pisać rzeczy, które ktoś później może mi przypisać.

    1
    9
 3. Robson pisze:

  Radni z osiedla to stan umyslu,wczesniej ś.p Pani Wiewiorowska teraz ten ciezki przypadek, powinna zostac wprowadzona ustawa, aby wszyscy startujacy na radnych byli wczesniej badani psychiatrycznie

  4
  8
  • Michał pisze:

   Masz rację. Prżede wszystkim powinni przebadać tych co głosują na kłamców. Zwłaszcza tych od lepszego jutra.Puk puk.

   9
   1
  • Miła pisze:

   Robson…..z taką elokwencją nie próbowałeś swoich sił w programie “Chłopaki do wziecia” ?
   Tam jest pewien grabarz, który potrzebuje czułości. …a ty Robson jakie masz preferencje?

  • Redziniak pisze:

   Robson, skoro Radne z osiedla to stan umysłu, więc kim są według ciebie mieszkańcy Osiedla w Rędzinach?
   Robson. a może skusisz się na “Taniec z gwiazdami” albo “Twoja twarz grzmi znajomo”?
   Jesteś chociaż przystojny, masz powodzenie u dziewcząt, prezentujesz cokolwiek sobą ?
   Dawaj imię i nazwisko, a ocenimy się w skali od 1 do 10 😀

 4. Tamara z Broniewskiego pisze:

  Krążą filmiki po internecie z występów tej Pani na sesjach, po prostu żenada jak mozę w ten sposób zachowywać się dorosły człowiek do tego jeszcze reprezentujacy mieszkanców. Pani Lidia teraz jest bez pracy to chyba siedzi i klika sobie nabijając ranking.

  1
  10
  • Timur i jego drużyna pisze:

   Pani Lidia, jedna z nielicznych radnych, która ma odwagę działać dla dobra mieszkańców. Pani Lidio pytać przew rady gminy, co z tym pismem od Rzecznika Finansów Publicznych Czemu ta sprawa jest tak skrzętnie ukrywana.I proszę pamiętać “psy szczekają, a karawana jedzie dalej” .Na pohybel cwaniakom, kłamcom i szkodnikom miny

  • Redziniak pisze:

   Tamara….Tamara…..to jakieś ruskie imię?
   Bo to by wiele wyjaśniało.

  • Michał pisze:

   Tamara, imię pochodzenia hebrajskiego Tamar – co znaczy PALMA DAKTYLOWA
   To już wszystko jasne ?

   5
   4
 5. Michał pisze:

  Dlaczego kasowane są moje komentarze ? Nie popieram tej radnej i nie będę się pozytywnie o niej wypowiadał na siłę

  2
  9

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *