zachmurzenie duże
12°
środa
Reklama
Oceń radnego: Lidia Warwasińska najlepsza
31 maja 2021 r. | 12:38
3

1184 głosy oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Rędziny. Najlepsza okazała się Lidia Warwasińska. Najgorszy był Wójt Paweł Militowski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Rędziny. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.3 odpowiedzi na “Oceń radnego: Lidia Warwasińska najlepsza”

 1. halina z mjęsnego pisze:

  Jeśli jest najlepsza to ja bym chciał zeby mi udzielila odpowiedzi dlaczego ten podjazd dla niepełnosprawnych pod gminą kosztował 150tys zł, niech zrobi 3 niezależne wyceny w innych firmach budowlanych i porówna ile taniej będzie od tych 150 tys. A różnicę potrącić z pensji wiadomo komu. Pani Lidio czy spełni Pani swój obywatelski obowiązek? W drugim etapie udowadniania swojej najlepszości poproszę o zweryfikowanie faktur na pół miliona od kancelarii prawnej i sprawdzenie skad się tutaj wzięli. To jak? Bierzemy się do roboty?

 2. Mieszkańcy Gminy pisze:

  Uważamy, że Pani Lidia to porządna i uczciwa kobieta , a zarazem merytoryczna radna. Niestety, bez wsparcia pozostałych radnych, bardzo trudno jej będzie cokolwiek wyjaśnić. Widzicie sami drodzy mieszkańcy gminy niechęć organów władzy to tej radnej. Nawet w radzie gminy nie ma zdecydowanego poparcia. O czymś to zapewne świadczy. W pojedynkę zdziałać można niewiele.
  Tutaj trzeba na spokojnie, po Referendum, przeprowadzić porządny audyt i dopiero brać się za winowajców, kierując sprawy do odpowiednich organów państwa (Prokuratura, CBA, inne).
  Nowa Pani wójt w żadnym razie nie może zastosować GRUBEJ KRESKI. !!
  Osoby odpowiedzialne, muszą zostać rozliczone !

 3. Mieszkanka Gminy pisze:

  PUK !!! PUK !!! PUK !!!
  Wójt wraz ze swoją świtą atakuje radną na sesjach ponieważ pani Lidzia ma większą wiedzę i doświadczenie samorządowe a przede wszystkim dlatego ,że radna poznała tajemnice wójta dotyczące jego romansów z podległymi urzędniczkami,
  Wójt popełnił błąd ponieważ dwie panie umieścił w jednym pokoju co poskutkowało bójką o jego względy na dolnym holu w budynku Urzędu Gminy w Rędzinach.
  Pokonana w bitwie odeszła z pracy i obecnie pracuje w Częstochowie w zamiejscowym oddziale Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach.
  Druga uczestniczka bitwy w błyskawicznym tempie awansowała od pomocy administracyjnej na stanowisko kierownika.
  Mieszkańcy tylko REFERENDUM uwolni nas od tego wójta
  PUK !!! PUK !!! PUKA !!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *