pochmurnie
16°
14°
wtorek
Reklama
Oceń radnego: Lidia Warwasińska najlepsza
26 kwietnia 2021 r. | 12:16
4

1336 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Rędziny. Najlepsza okazała się Lidia Warwasińska. Najgorszy był Wójt Paweł Militowski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Rędziny. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.4 odpowiedzi na “Oceń radnego: Lidia Warwasińska najlepsza”

 1. mieszkaniec pisze:

  Kiedy na bip’ie pojawią się odpowiedzi na interpelacje z ostatniej sesji ? Ponad dwa tygodnie minęły a odpowiedzi jak nie było tak nie ma

  11
 2. Z Osiedla pisze:

  Pani Lidio! Gratulacje!
  Dziękujemy i prosimy o dalsze zaangażowanie !!!

  14
  1
 3. Realista pisze:

  Jeszcze takiego wójta i rady ta gmina nie miała.!!!

  11
 4. Mieszkaniec Osiedla pisze:

  Pani Lidio !!
  Prosimy o sprawdzenie, ile faktycznie pieniędzy wpłynęło do gminy, na skutek złożonych przez gminę aplikacji o środki zewnętrzne (w tym z UE). ?
  Poznajmy wreszcie całą prawdę o tym pozyskiwaniu pieniędzy dla gminy !!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *