zachmurzenie duże
12°
środa
Reklama
Oceń radnego: Lidia Warwasińska najlepsza
16 lutego 2021 r. | 11:17
17

957 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Rędziny. Najlepsza okazała się Lidia Warwasińska. Najgorszy był Wójt Paweł Militowski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Rędziny. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.17 odpowiedzi na “Oceń radnego: Lidia Warwasińska najlepsza”

 1. Mieszkaniec Osiedla pisze:

  Brawo Pani Lidio !!
  Co to, jakiś kolejny skandal się szykuje w gminie. Wójt wraz z działaczami Uni Redziny wystosowali apel do posłów ziemi czestochowskiej, o wsparcie finansowe budowy stadionu dla Unii. ??
  To już wójt nie będzie budował stadionu, jak szumnie zapowiadał i pokazywał wizualizacje “Tak widzę stadion Unii ” !?
  To już skarbiec gminy jest pusty??

  31
  3
  • Miezkanka gminy pisze:

   Witam mieszkańców gminy i przedstawiam zgłoszoną interpelację radnej Lidii Warwasińskiej na sesji Rady Gminy Rędziny w dniu 22 grudnia 2020 r. w sprawie budowy stadionu dla Gminnego Klubu Sportowego Unia Rędziny wraz z odpowiedzią wójta. która znajduje się na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Gminy w Rędzinach.
   http://www.bip.redziny.pl/upload/plik,20210127103056,interpelacja_2.pdf

   24
  • Obiektywny pisze:

   W każdym samorządzie, gdy planowana jest jakaś inwestycja to gmina czy miasto poszukują jak największej ilości pieniędzy z funduszy zewnętrznych, aby tak bardzo nie obciążać budżetu gminy- tutaj więc nie ma nic dziwnego i nie jest to żaden skandal. Jeśli istnieje możliwość pozyskania pieniędzy z zewnątrz to trzeba ich szukać i korzystać.

   Stadion musi powstać w szczególności dla młodzieży, aby mogła się rozwijać i aktywnie spędzać czas a nie siedzieć całymi dniami przez komputerem. Obecne boisko nie daje szans rozwoju dla młodych zawodników poprzez jego stan i podłoże jakie tam się znajduje, bardzo łatwo tam złapać kontuzje, dodatkowym aspektem jest duża ilość młodzieży grającej w Unii, zawodnicy z Lotnika również będą mogli tutaj trenować a ich też tam jest sporo czy nawet dzieci nie zapisane do żadnego klubu. Trzeba to zrobić dla pociech z naszej gminy.

   Jedno trzeba przyznać- ten stadion powinien być już na ukończeniu a nie dopiero teraz zaczynają się prawdziwe pracę nad nim. Mam nadzieję, że Gminie uda pozyskać się jak najwięcej funduszy z zewnątrz, aby powstało to boisko jak najwcześniej.

   16
   20
   • Redziniak pisze:

    Zdecydowane NIE dla budowy tego obiektu!!
    .To wyrzucenie pieniędzy w błoto. Jaki jest poziom piłki nożnej każdy widzi. Wystarczą boiska , które aktualnie funkcjonują.Nie dajcie dobie wmówić , że bedzie to dla dobra naszych pociech, bo to jest bzdura. Są ważniejsze sprawy do załatwienia. Obserwatorze przestań macic ludziom w głowach.

    20
    9
    • Mieszkańcy Gminy pisze:

     Pani Lidio, bardzo prosimy o podjecie interwencji w sprawie nieodśnieżonego
     do tej pory chodnika wzdłuż SP w Koninie.
     Ciekawostką jest to, że sprawy tej jak dotąd nie rozwiązali dyr. Szkoły radny powiatu Jaruga , wójt gminy oraz sołtys Konina, mieszkający vis a vis szkoły
     Dzieci oraz dorośli przemieszczają się po drodze publicznej zagrażając bezpieczeństwa drogowemu
     Proszę też wyjaśnić ilu nauczycieli i personelu pomocniczego pracuje w Koninie oraz ilu uczniów uczęszcza do tej szkoły. .?
     Dziekujemy.

     18
    • Obiektywny z Kościelca pisze:

     Jaki jest poziom to każdy widzi?
     Na ten moment Unia wygrała swoją grupę i jest głównym kandydatem do awansu do 4 ligi, w której nie ma żadnego zespołu z powiatu częstochowskiego (są tylko rezerwy Rakowa Częstochowa), ale żadna inna gmina nie ma klubu w 4 lidze na co Unia ma bardzo duże szansę.
     Z obecnym boiskiem NIE MA NAJMNIEJSZYCH SZANS, aby ten klub dostał pozwolenie na rozgrywanie meczów na swoim obiekcie, znowu będzie musiał grać “u siebie” w Kłomnicach czy w innych miejscowościach. TEN STADION MUSI POWSTAĆ.

     8
     19
     • Mieszkańcy Gminy pisze:

      To sobie zróbcie zrzutę i wybudydujcie
      Nie narzucajcie swoich zachcianek większości w gminie. A do Kłomnic daleko nie jest. Jadąc rowerem można przed meczem rozgrzać mięśnie nóg
      Nie wolno nigdy wybudować tego stadionu i wpędzić ludzi w długi. !!
      Obserwator nie szczuj!!! Masz chęć
      to wybuduj za swoje

      17
      4
     • Ogrodnik Pankracy pisze:

      Nie wolno dopuścić do budowy tego stadionu. Gmina już ledwo zipie finansowo.

      17
      4
     • Cwaniak z Koscielca pisze:

      Jak Rędziny chcą niech budują stadion za swoje. !
      Skandal aby dla zespołu IV ligowego budować nowiutki stadion. Skandal!
      Rędziny to nie Kleszczów!

      17
      2
     • Mieszkańcy Gminy pisze:

      Panie Wójcie najpierw kanalizacja w całej gminie.Inaczej będziemy oglądać mecze wypróżniając się w kukurydzę.

      18
      2
    • Obserwator pisze:

     Umiesz przeczytać nick osoby, która pisała komentarz?

     10
 2. Zenek pisze:

  Najpierw wbijali pierwsze łopaty, pod budowę stadionu, a teraz drapią się po głowie , skąd wziąć na to kasę. Pozwolenia ponoć są ale kasy brakuje ???
  I tak wygląda właśnie ” Zarządzanie gminą”.

  31
  2
  • Mieszkanka z Osiedla pisze:

   Gmina na dzień obecny ma 20 mln zł zadłużenia i po ostatniej sesji Rady Gminy Rędziny w dniu 12 stycznia 2021 r. ma już 2 mln zł deficytu.
   Skąd wójt weźmie środki na budowę stadionu dla GKS Unia Rędziny obiektu swoich marzeń przedstawionej w wizualizacji z 2018 r. ????

   35
   2
 3. Lew parkietu pisze:

  Pani Lidio. To ,że wójt poinformował o dokumentacji dot. Budowy boiska, to jedno. Drugie, czy widziała Pani tą dokumentację?
  Proszę zrobić fotokopie tej dokumentacji i przedstawić mieszkańców gminy.

  22
  1
 4. Podatnicy pisze:

  Szanowna Pani Lidio. Zwracamy się do Pani z apelem o zainicjowanie kontroli w GZK Rędziny. Kontroli przez czynniki zewnętrzne, niezależne od władz gminy Rędziny. Na tym forum w temacie tego podmiotu pojawiły się bardzo niepokojące komentarze, jak się może wydawać, osób blisko związanych z Zakładem i mogących mieć istotną wiedzę na temat rzekomych nieprawidłowości w zarządzaniu oraz funkcjonowaniu GZK.
  Wszystkie opisane przykłady, napawają NAS mieszkańców niepokojem i obawą , co do dalszych losów Gminnego Zakładu Komunikacyjnego. Zakładu ktory funkcjonuje dzięki naszym podatkom. Bardzo niepokoi nas ta sytuacja, stąd prośba o podjęcie przez Panią niezbędnych kroków , celem wyjaśnienia wszystkich aspektów związanych z GZK.

  12
  • Zulu Gula pisze:

   I co naiwni nabici w butelkę mieszkańcy gminy. Gdzie macie to Wasze lepsze jutro czejacie czekacie i czekacie…… a lepszego jutra jak nie ma tak nie ma…..
   I nigdy dla Was nie będzie puk puk !!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *