zachmurzenie duże
11°
środa
Reklama
Oceń radnego: Lidia Warwasińska najgorsza
07 kwietnia 2020 r. | 11:28
4

831 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Rędziny. Najlepsza okazała się Karolina Matuła. Najgorsza była Lidia Warwasińska.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Rędziny. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.4 odpowiedzi na “Oceń radnego: Lidia Warwasińska najgorsza”

 1. Motopom(pis)ta pisze:

  Pani Lidio. Przeciwko Pani działaniu głosują stajenni, aby utrzymać swojego pana na stołku.Ich pan powolutku sie zapętla,.Kłamstwem, manipulacją i obietnicami bez pokrycia.Gdy będzie tonął, jego pachołki nawet nie podadzą mu brzytwy.
  Pani działania na rzecz mieszkańciw gminy, nikt nie jest w stanie podważyć.
  To oczywista oczywistość .

  14
  4
 2. WONG pisze:

  Doprawdy ???
  Postawa tej pani przypomina chorągiewkę na wietrze …
  Pamiętam jak mocno obstawała przy obecnym włodarzu w poprzedniej kadencji … przynajmniej na początku

  3
  4
 3. Marzenka pisze:

  Doprawdy WONG !!!! Ta pani jako jedyna z 15 radnych nie udzieliła wójtowi trzykrotnie absolutorium za wykonanie budżetu i co najważniejsze zawsze potrafiła swoją decyzję uzasadnić . Nie tak jak pozostali radni którzy zawsze głosowali za podnosząc rękę do góry jednak nigdy nie powiedzieli ani pół słowa ponieważ nie wiedzieli co powiedzieć . Radni w większości milczą ponieważ nie wiedzą o co chodzi i boją się wójtowi narazić aby nie wysłał ich tam skąd sam przyszedł.

  4
  2
 4. Don Corleone pisze:

  WONG ma rację! !!!!
  Początkowo pani radna była prekursorka podwyżki pensji dla wójta.
  Rekomendowała wójta jako osobę godna podniesienia pensji. Nawet te pamiętne jej słowa do dziś dzewieczą mi w uszach cyt.Jeszcze ta gmina takiego wójta nie miała”
  O dziwo, musze zgodzić się z radna , gdyż śledząc wyniki gminy- to prawda.Nigdy jeszcze takiego wojta ta gmina nie miała. A , to dopiero początek “ciekawostek” o tym jak jest faktycznie.!!!
  Obecnie radna jest przykładem prawidłowego działania, ale niestety rysa na wizerunku pozostaje.
  W referendum należy odwołać również radnych.!!!!
  Wybierzmy ludzi godnych zaufania, którzy rzeczywiście będą nas reprezentować w samorządzie. Potakiwacze nam są niepotrzebni.

  3
  3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *