bezchmurnie
25°
24°
piątek
Reklama
Oceń radnego: Karolina Matuła najlepsza!
04 listopada 2019 r. | 13:08
6

582 głosy oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Rędziny. Najlepsza okazała się Karolina Matuła. Najgorsza była Diana Jarczok.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Rędziny. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.6 odpowiedzi na “Oceń radnego: Karolina Matuła najlepsza!”

 1. mecenas pisze:

  Boty głosują nie ludzie 🙂

 2. Teoś pisze:

  Gratulujemy pani Karolinie, bo to filar tej rady i tytan pracy.Przepisy prawne ma w jednym paluszku. A jak dba o swoich wyborców., że ho ho ho.
  Jeszcze raz gratki i wielkie brawa.

 3. Z Osiedla pisze:

  A, jak głosowała ta radna w sprawie podwyżki za śmieci. Była za mieszkańcami, czy przeciwko mieszkańcom, głosując za podwyższeniem opłaty.

  • Małgorzata pisze:

   Pani Karolina głosowała ZA podwyżką opłat za śmieci .Pani Karolina jest z Komitetu wyborczego wójta gminy więc głosuje tak jak każe wójt

   • Iks Igrek Zet pisze:

    A, to już wszystko jasne.Dziękuję bardzo..Juz mi więcej informacji nie trzeba.
    Dziwię się że skoro głosowała za podwyżka za śmieci naiwni ludzie uznają ze jest najlepsza. Paradoks?

 4. Iks Igrek Zet pisze:

  Pani DIANO ma pan klasę i jako kobieta i jako radna.
  Dziękujemy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *