bezchmurnie
19°
19°
piątek
Reklama
Oceń radnego: Karolina Matuła najlepsza!
30 marca 2020 r. | 14:41
3

770 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Rędziny. Najlepsza okazała się Karolina Matuła. Najgorsza była Lidia Warwasińska.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Rędziny. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.3 odpowiedzi na “Oceń radnego: Karolina Matuła najlepsza!”

 1. ... pisze:

  Brawo , Pani Karolino! !!!!!!!!!!!!!!

  2
  3
 2. ... pisze:

  Pani Karolino Obniżce wójtowi pensje.Ida ciężkie czasy.Każdy grosz trza szanować.

 3. Marzenka pisze:

  Pani Karolina to najchętniej zgłosiłaby podwyżkę pensji dla wójta a nie obniżenie pensji, Pani Karolina bezrefleksyjne głosuje za tym co każe wójt

  8
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *