zachmurzenie duże
21°
21°
wtorek
Reklama
Oceń radnego: Karolina Matuła najlepsza!
18 lutego 2020 r. | 11:20
2

1088 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w minie Rędziny. Najlepsza okazała się Karolina Matuła. Najgorsze były ex aequo Jolanta Bloma i Agnieszka Bajor.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Rędziny. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.2 odpowiedzi na “Oceń radnego: Karolina Matuła najlepsza!”

 1. Redziniak pisze:

  Zadaniem dziennikarza jest przekazywanie rzetelnych i bezstronnych informacji oraz różnorodnych opinii.
  Dobro czytelników, słuchaczy i widzów oraz dobro publiczne powinny mieć pierwszeństwo wobec interesów autora, redaktora, wydawcy lub nadawcy.
  Informacje powinny być zrównoważone i dokładne, tak by odbiorca mógł odróżnić prawdę od przypuszczeń i plotek.

 2. Redziniak pisze:

  To ta Pani Radna jest dziennikarzem?
  Podszywajacy się pode mnie Redziniak , fałszywy i zakłamany do szpiku kości, broniący tandeciarzy ,kabareciarzy kłamcow i oszustów – to nie jest temat na twoje brudne i wyssane z brudnego palucha od nogi wynaturzenia.Tutaj oceniamy prace państwa radnych.
  Gratuluję Pani Karolinie wyniku.To juz chyba kolejny dobry wynik.

  1
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *