zachmurzenie umiarkowane
17°
17°
poniedziałek
Reklama
Oceń radnego: Justyna Kowalczyk najlepsza!
18 stycznia 2021 r. | 13:05
6

1132 głosy oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Rędziny. Najlepsza okazała się Justyna Kowalczyk. Najgorszy był Wójt Paweł Militowski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Rędziny. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.6 odpowiedzi na “Oceń radnego: Justyna Kowalczyk najlepsza!”

 1. Mieszkaniec gminy pisze:

  Bezkrytycznie jest ” za ” wszystkim co wymyśli wójt.

  26
  6
  • Cecylia pisze:

   Przecież z jego komitetu dostała się do rady to musi jeść z jego ręki. Najlepiej ją ocenić jak zachowuje sie do teściowej to woła o pomstę do nieba. Złośliwa, wyrachowana nic nie warta, któż ją tak popierał, że jest najlepsza?ciekawe pod jakim względem, bo na pewno nie kultury i szacunku.

   30
   8

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *