zachmurzenie duże
niedziela
Reklama
Oceń radnego: Justyna Kowalczyk najlepsza
03 lipca 2023 r. | 11:50
3

1082 głosy oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Rędziny. Najlepsza okazała się Justyna Kowalczyk. Najgorszy był Wójt Paweł Militowski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Rędziny. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.3 odpowiedzi na “Oceń radnego: Justyna Kowalczyk najlepsza”

 1. Mieszkanka pisze:

  najbardziej PUSTA PUŚCIUTKA PUŚCIUTEŃKA

  10
 2. hebel pisze:

  1. syn alkoholika na wózku, żebrzącego pod jasną Górą !
  2. syn alkoholika gminnego !
  3. córka kuminiorza !
  4. głupio cwany wózkarz !
  5. żona pierdlarza mafijnego !
  6. murarz !
  7. pracownik fizyczny hipermarketu !
  8. mechanik autobusowy !

  Ludzie !!! Dalej nic nie rozumiecie ?!

  10
  1
 3. Beka pełna piwa pisze:

  No, i co ludkowie rędzińscy. ?
  Gostek wyPUKał wszystkich bez mydełka. Dał też lepsze jutro swoim poplecznikom, którzy plują na Was na tym portalu, naśmiewając się z Waszych zarobków. i Waszego wyglądu !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *