bezchmurnie
15°
12°
środa
Reklama
Oceń radnego: Justyna Kowalczyk najlepsza
14 marca 2022 r. | 11:50
4

1125 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Rędziny. Najlepsza okazała się Justyna Kowalczyk. Najgorszy był Wójt Paweł Militowski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Rędziny. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.4 odpowiedzi na “Oceń radnego: Justyna Kowalczyk najlepsza”

 1. Kościelny pisze:

  A skąd ta trawa wyrzucana za przystanek gzk redziny ?? Raz że ktos wyrzuca a dwa jeszcze na czyjasc działkę czy Pani radna wie coś o tym mieszka 2 m od tej kupki trawska

  4
  2
 2. Mieszkaniec Osiedla pisze:

  Dlaczego ta pani radna nigdy nie wypowiada się na sesji, tylko wymownie milczy. Nie ma nic sensownego do powiedzenia, czy nie, zna się na niczym?
  Po co przyszła do rady, posiedzieć?

  5
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *