słabe opady deszczu
piątek
Reklama
Oceń radnego: Justyna Kowalczyk najlepsza
27 grudnia 2021 r. | 12:35
12

763 głosy oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Rędziny. Najlepsza okazała się Justyna Kowalczyk. Najgorszy był Wójt Paweł Militowski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Rędziny. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.12 odpowiedzi na “Oceń radnego: Justyna Kowalczyk najlepsza”

 1. Mily pisze:

  Wszystcy najlepsi do brania pieniedzy🤣

  16
  • Hipokryzja pisze:

   Im te pieniądze po prostu się należą. Nawet dowcipniś od niby obowiązującego w Polsce prawa “Common law”, mamrotał coś o godnym uposażeniu, że to radni prezentują odpowiedni poziom i powinni być sowicie wynagradzani.
   Spadłam z krzesła. 😂

 2. mieszkaniec Marianki pisze:

  Bardzo jestem ciekawy kto na nią głosował i za co? Za podwyżki podatków dla mieszkanców. Za podwyżkę wynagrodzenia wójta i podwyżki diet dla siebie. Czy ci głosujący mają rozum tak gdzie powinni go mieć? Z kim my mamy do czynienia Ta radna jest nic nie warta służy jak pies Militowskiemu, a nam przynosi wstyd!!!!!!!! Ludzie spójrzcie prawdzie w oczy i nie głosujcie na takich głupich przedstawicieli, ona poszła do rady po nasze pieniądze !!!!!!!!!!

  18
  1
  • Mieszkaniec Osiedla pisze:

   Nigdy nie słyszałem, aby ta radna zabierała głos w merytorycznej dyskusji poza słynnym już ” Justyna Kowalczyk Obecna/Jestem-Za/Przeciw” , w zależności od rodzaju sprawy Głosuje tak, aby Militowski był kontent.
   Zresztą, nigdy nie słyszałem , żeby wystąpienia radnych były w jakimś stopniu merytoryczne.
   Oczywiście poza głosem radnej Lidzi, której działania są sukcesywnie torpedowane przez pozostałych radnych.

   15
 3. Pan m pisze:

  Ciekawe w czy jest najlepsza czekamy na odpowiedż

  13
 4. Sąsiedzi pisze:

  Czy pani radna jest dobrą synową. ?Szanuję swoją teściową?…tak tylko pytam…

  13
  1
 5. Dolny hol czeka... pisze:

  Czy Gminny Buhaj jest na miejscu, czy objeżdża Kule Ziemską ?!

  13
 6. Sąsiadka teściów pisze:

  Do tej pory radna ta WYMOWNIE MILCZY w sprawach ważnych dla społeczności lokalnej. Nie wypowiada się publicznie na sesjach, jest wycofana, ogranicza się jedynie do głosowania.
  Gratuluję wyborcom tej pani.

 7. Mieszkanka Gminy pisze:

  Z przykrością informuję ,że tę radną porównam do
  “PUSTA KA ”
  obwieszonego złotem.

  Nie słyszałam aby kiedykolwiek zabrała głos w dyskusji
  Nie słyszałam aby wypowiedziała się merytorycznie na jakikolwiek temat .

  Dietę pobiera ZA głosowanie
  tak jak każe wójt gminy !!!

  7
  1
 8. Murarz pisze:

  A czy nie ładniej brzmi BLOCZEK KOMÓRKOWY ?

 9. Stary kawaler z Podlasia pisze:

  Pani Justyna jest piękną kobietą. Każdy facet chciałby mieć kogoś takiego obok siebie.

  4
  2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *