zachmurzenie duże
piątek
Reklama
Oceń radnego: Justyna Kowalczyk najlepsza
25 października 2021 r. | 11:46
6

765 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Rędziny. Najlepsza okazała się Justyna Kowalczyk. Najgorszy był Wójt Paweł Militowski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Rędziny. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.6 odpowiedzi na “Oceń radnego: Justyna Kowalczyk najlepsza”

 1. uważny obserwator sceny politycznej pisze:

  Ta radna jest milcząca na sesjach !!!
  Ta radna zawsze głosuje “ZA” tym co wymyślił wójt !!!
  ZERO własnej inwencji, inteligencji !!!

  11
  1
 2. uwazny obserwator gminny pisze:

  Dzisiaj kolejna sesja
  zobaczycie jak będzie zabierała aktywnie głos najlepsza radna !!!
  zobaczycie jak będzie głosowała najlepsza radna !!!

  5
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *