zachmurzenie duże
niedziela
Reklama
Oceń radnego: Justyna Kowalczyk najlepsza
25 września 2023 r. | 12:34
3

1023 głosy oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Rędziny. Najlepsza okazała się Justyna Kowalczyk. Najgorszy był Wójt Paweł Militowski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Rędziny. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.3 odpowiedzi na “Oceń radnego: Justyna Kowalczyk najlepsza”

 1. Misiek pisze:

  dobra jest skubana

  1
  12
 2. mieszkaniec pisze:

  Misiek napisz dlaczego dobra, bo ryża, bo służy ryżemu, bo wredna jak ryża. Nic nie warta bezradna weszła z komitetu ryżego i jest mu oddana do końca.

  14
  1
 3. mieszkaniec gminy pisze:

  PUSTA i bezmyślna radna !!!
  Jedyne co potrafi to głosować “ZA”
  chociaż sama nie wie za czym !!!

  11
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *