zachmurzenie duże
10°
czwartek
Reklama
Oceń radnego: Justyna Kowalczyk najgorsza
31 maja 2022 r. | 11:28
4

621 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Rędziny. Najlepsza okazała się Lidia Warwasińska. Najgorsza była Justyna Kowalczyk.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Rędziny. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.4 odpowiedzi na “Oceń radnego: Justyna Kowalczyk najgorsza”

 1. mieszkanka Rędzin pisze:

  W końcu jej się to należało za to co wyprawia z teściową. Bardzo się dziwię, że ją wybrali na radną, ona na niczym się nie zna, tylko potrafi pyskować i bawić z Blomową. Zrobiła się wielka sitwa, bo obie stratowały od Militowskiego i jedno wiedzą. Obie w ogóle nie powinny być radnymi, bo przynoszą wstyd wyborcom. Służą Militowskiemu jedzą mu z ręki robią to co im każe, nie mają swojego zdania. Myślę, że ten rok do końca kadencji to jest stracony dla Rędzin Kolonii.
  Na pewno nie zostaną wybrane na następną kadencję, chodziły do każdego domu i błagały o głosy jak jakieś żebraczki.
  Ludzie im zaufali teraz widzą ich pracy, dla mieszkańców nic, a dla siebie i Militowskiego wielkie podwyżki pensji i diet.
  Niech się pochwali jedna i druga co zrobiła dla wborców.

  13
  1
  • Sołtys pisze:

   No cóż…… 5 minut żebraczego wstydu, a potem całe 5 lat tłustych diet za potakiwanie. Takiego wójta i radnych ta gmina nigdy dotąd nie miała. Byli różni radni, ale prezentowali jakiś w miarę przyzwoity poziom. Nie pracowali w pozycji zgięto klęcznej wobec wójta. !

  • Ciekawska pisze:

   Co takiego że swoją teściowa wyprawia pani Justyna. ? Czy mąż tej pani reaguje ?

 2. Mieszkaniec gminy pisze:

  PUSTA i bezmyślna radna !!!
  Jedyne co potrafi to głosować “ZA”
  nie wiadomo czym !!!

  16

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *