słabe opady śniegu
niedziela
Reklama
Oceń radnego: Jolanta Bloma najlepsza
06 listopada 2023 r. | 12:29
3

982 głosy oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Rędziny. Najlepsza okazała się Jolanta Bloma. Najgorszy był Wójt Paweł Militowski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Rędziny. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.3 odpowiedzi na “Oceń radnego: Jolanta Bloma najlepsza”

 1. mieszkaniec z Rędziny Kolonia pisze:

  Radna Bloma nie ma wstydu.
  Radna Bloma pełni dwie funkcje radnej i sołtyski. Nakazy za sołtys Bloma roznosi pracownik urzędu.
  Na sołtyskę na drugą kadencję sama się zgłosiła i koleżanki ją wybrały. Obecnych było aż 8 mieszkańców z Rędziny Kolonia,
  Wszystko dla pieniędzy.
  Militowski wrzucił radną Bloma w skład komisji alkoholowej czy ma problem ???
  Radna Bloma jest prezesem firmy transportowej która współpracowała z mafią paliwową . Męża osądzili i wsadzili za kratki a co z żoną ???
  Czy żona nie wiedziała ,że firma współpracuje z mafią paliwową ???
  Czy pracownicy Techmetu, zostali spłaceni mają wyroki,
  zgłosili do komornika.
  Radny powinien być uczciwy i czysty przeźroczysty jak kryształ

 2. Konsekwentny alkoholik pisze:

  nie miejcie pretensji do Pani Joli, i nie wyzywajcie ją, bo żeście ją baranie łby sami na radną wybrali.

  4
  5
 3. mieszkankiec Kościelca pisze:

  A nie wiadomo czy nie były sfałszowane? chodziła do kazdego domu z Militowskim i obiecywali lepsze jutro nie mówili, ze to dla nich. Każdy radny musi mieszkać na terenie gminy z której kandyduje, jak jest z tą panią to nie wiem.
  W czyjm domu mieszka i czy w ogóle mieszka w Rędzinach, to powinno byc napisane w oświadczeniu majątkowym, w jej przypadku nie ma wzmianki na ten temat. Należy powiadomić odpowiednie organy żeby to sprawdziły.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *