zachmurzenie duże
niedziela
Reklama
Oceń radnego: Jolanta Bloma najlepsza
07 sierpnia 2023 r. | 08:54
10

1293 głosy oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Rędziny. Najlepsza okazała się Jolanta Bloma. Najgorszy był Wójt Paweł Militowski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Rędziny. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.10 odpowiedzi na “Oceń radnego: Jolanta Bloma najlepsza”

 1. mieszkaniec pisze:

  Ta radna jest przeokropna i wredna jak sam Militowski, bo z jego komitetu weszła i działa przeciwko wyborcom, co jest nie do wybaczenia. Sołtyska, która sama się wybrała, ale nie robi nic dla mieszkańców, nie przyjmuje podatków, nie roznosi decyzji podatkowych, głosuje na niekorzyść wyborców. Zawsze jest za podnoszeniem podatków i opłat, jak taki ktoś może pełnić funkcję radnej, która powinna działać dla wyborców. Latała po domach i mówiła ludziom o lepszym jutrze, nie informowała, że to dla niej i Militowskiego. Ona tak spija śmiatankę.

  14
 2. Brzeszczotem po jajach pisze:

  Pani Jolu., dzień dobry.
  Czy prawda to, że Pani małżonek siedział w więzieniu, jak długo i za co ?

  12
 3. Marek pisze:

  Może rudemu gadowi jest wdzięczna za okres jak rudy gad pracował w SW????

  15
 4. Media gzk pisze:

  dzięki takim radnym jak ta czy inni przydupasy militowskiego rozjebia gzk rędziny. militowski będzie musiał zapłacić ogromne pieniądze pracownikom i to na wasz koszt tytulem odszkodowań! na wsz koszt rozjebia gzk

  13
  1
  • Kasieńka pisze:

   Zlikwidować nierentowny GZK podpisać umowę z MPK będzie taniej i czyściej w autobusach. nie będzie wyciagania rąk przez kierowców po przywileje dla siebie i rodzinki. To skandal żeby rodzinka miała darmowe przejazdy a osoby niepełnosprawne musiały kupować bilety.

   13
   • Osiedlok pisze:

    idiotko pisz za siebie !!! jak ci nie pasuje to rowerek razem z rudym !!

    10
    • Kościelok pisze:

     Dopłaty do opału (kotłownia osiedlowa) na osiedlu też zlikwidować. Pozostałym mieszkańcom wojt do węgla nie dokłada. Niech osiedle płaci normalny czynsz jak w mieście.

     10
     2
  • mieszkaniec Kościelca pisze:

   Prawdę piszesz, bo mężuś siedział w Wąsoszu za mafię paliwową i dlatego zna się z Militowskim. Posiedział rudy mu pomógł wyszedł z kicia, a majątkiem tej firmy to ona teraz zarządza wielka prezes za ludzką krzywdę. Rozdzielność majątkowa, pracownicy wygrali sprawy oddali roszczenia do komornika i nic nie dostali, bo nic nie mają. Nie dostali zaległych wypłat, a ona pławi się w luksusie i ciągle jej mało. Nic umiaru i pokory. Dom piękny przepisany nie wiadomo na kogo, najpierw właścicieiem był teść, ale zmarł, jaki jest teraz właściciel nie wie nikt, nawet w oświadczeniu majątkowym nie pisze o zamieszkałym przez nią domu. To jest ewidentne łamanie prawa,
   ale za Militowskiego wszystko jest możliwe ale dla swoich.

   12

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *