zachmurzenie duże
piątek
Reklama
Oceń radnego: Jolanta Bloma najlepsza
16 stycznia 2023 r. | 10:14
9

1161 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Rędziny. Najlepsza okazała się Jolanta Bloma. Najgorszy był Wójt Paweł Militowski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Rędziny. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.9 odpowiedzi na “Oceń radnego: Jolanta Bloma najlepsza”

 1. mieszkanka pisze:

  Tragedia kto ją wybrał na najlepszą? Niech ci ludzie się wstydzą za takie głosowanie. Niech pokaże co zrobiła dla wyborców, chodziła po domach z Militowskim i wstretnie klamała, że będzie lepsze jutro. Szkoda, że nie informowała wyborców, że to o Blomową i Miltowskiego chodziło. Głosowała za podwyższeniem opłat za śmieci i za podwyższeniem podatków dla wyborców. Ona nie ma za grosz honoru i szacunku dla ludzi, którzy na nią glosowali !!!!!!!! Oby nigdy więcej tak perfidnych i wyrachowanych radnych !!!!!!!!!! Ona jest służącą Militowskiego. Ciekawa jestem gdzie ona mieszka w czyim domu ? należy to zgłosić do wojewody, bo nie może być radną gminy Rędziny skoro w oświadczeniu majątkowm nie ma wzmianki gdzie mieszka, czy na terenie naszej gminy? To chyba jest łamanie ustawy o samorządzie terytorialnym. Ale zgłosimy to zobaczymy może do komisarza wyborczego czy jestprawo złamane. Pozdrawiam tych, którzy na nią nie głosowali.

  32
 2. Ad Vocem z wami pisze:

  Podejrzewam, że gdyby radna Warwasińska nie utraciła miejsca pracy w GOPS-ie, jest wysoce prawdopodobne, że pukałaby w ten sam bębenek, co pozostałych 14 radnych. Trzymałaby stronę wójta.
  Proszę pamiętać, że radna Warwasinska była inicjatorką podniesienia diety dla Przewodniczącej Rady Gminy. Wniosek nasuwa się jeden. Kandydaci na radnych okłamują perfidnie swoich potencjalnych wyborców, żeby móc potem dobrze ustawić siebie i rodzinę na samorządowych stołkach. To swoiste “ubezwłasnowolnienie” powoduje, że przestają działać w interesie Wyborców, a wykonują skrzętnie polecenia wójta, spłacając tym samym dług wdzięczności.

  12
  24
  • Mieszkanka z Rudnik pisze:

   Radna Warwasinska straciła pracę ponieważ poznała
   cała prawdę na temat
   wójta kochanek urzędniczek gminnych Marzenki i Kasieńki !!!

   32
   3
  • Małgosia pisze:

   Militowski ty kłamco i wredny oszuście !!!
   udostępnij wszystkie wnioski złożone przez radną Warwasińską
   w szczególności te w sprawie obniżenia wynagrodzenia wójta !!!

   33
   1
   • Ad Vocem z wami pisze:

    Pani Małgosiu, przypomnij proszę wszystkim, kiedy te wnioski były składane przez panią radną Warwasińską ?
    Głownie chodzi o obniżenie pensji Panu Wójtowi. ?
    Radna składała te wnioski , gdy pracowała jeszcze w GOPS, czy dopiero jak została opóźniona stamtąd.?
    Ile wniosków pani radna złożyła jako pracownica GOPS?
    wszystko się wtedy wyjaśni.

    6
    26
 3. emerytka52 pisze:

  A ile teraz zarabia radny i czy musi coś robić poza pojawianiem się na głosowaniach? Bo ja bym sobie chciała dorobić, wiadomo – wesele córki, nowy samochód, jakies wczasy – pieniądze sie zawsze przydają ! 1500 tam dają czy więcej?

  19
 4. Belzebub pisze:

  Radny musi być przez calutką kadencję bardzo czujny. Żeby potem mógł wsadzić córunię i kuzynostwo do szkoły i innych podmiotów podlegających gminie, albo odróżnić pole orne i przekształcić to w atrakcyjne działki rekreacyjne. Cechą charakterystyczną “pontyfikatu radnego” jest bezwzględne posłuszeństwo i oddanie.

  18
 5. Mieszkaniec gminy pisze:

  Militowski ty szczurze ……………
  zapytaj mieszkanek z Rędziny Kolonia , które monitorowały cię na bieżąco w godzinach pracy i poza
  ile godzin pracy spędzałeś z kochankami urzędniczkami gminy na wyjazdach na delegacje na szkolenia na wypady do pyrzowickich hoteli itd. itp. ?

  32
 6. Wielki Mistrz pisze:

  Pax między Chrześcijany

  1
  30

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *