zachmurzenie duże
piątek
Reklama
Oceń radnego: Jolanta Bloma najgorsza!
17 grudnia 2019 r. | 14:02
2

660 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Rędziny. Najlepszy okazał się Eryk Łęgowik. Najgorsza była Jolanta Bloma.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Rędziny. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.2 odpowiedzi na “Oceń radnego: Jolanta Bloma najgorsza!”

  1. konin pisze:

    to ta radna sołtys, która wykorzystuje inne osoby, żeby roznosiły za nią deklaracje podatkowe ?

  2. Marzena pisze:

    moje pierwsze skojarzenie to informacje prasowe o jakiejś firmie współpracujacej z mafia paliwowa później jakieś wyroki sądowe w rodzinie , zakłady karne – samo zło.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *