bezchmurnie
15°
12°
środa
Reklama
Oceń radnego: Jolanta Bloma najgorsza
10 maja 2021 r. | 13:57
2

565 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Rędziny. Najlepszy okazał się Szymon Wiśniewski. Najgorsza była Jolanta Bloma.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Rędziny. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.2 odpowiedzi na “Oceń radnego: Jolanta Bloma najgorsza”

 1. Mieszkanka Gminy pisze:

  Szczera prawda ta radna jest naj naj najgorszą radną obecnej rady gminy podobnie jak wójt z komitetu którego startowała .

  15
  2
 2. Mieszkaniec gminy pisze:

  PUK !!! PUK !!! PUK !!!
  Mieszkańcy gminy wzywamy radną aby wydała oświadczenie czy rzeczywiście jej mąż siedział w więzieniu jaki okres czasu i z jakiego paragrafu ???

  Czy radna współpracująca z małżonkiem w jednej firmie transportowej wiedziała o przestępczych działania małżonka czy radna nie wiedziała co dzieje się w jej firmie ???
  Opinia publiczna musi wiedzieć jakiego pokroju ludzie reprezentują ich w samorządzie gminnym ???
  PUK !!! PUK !!! PUK !!!

  15
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *