bezchmurnie
14°
14°
piątek
Reklama
Oceń radnego: Jolanta Bloma najgorsza!
11 sierpnia 2020 r. | 11:13
7

339 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Rędziny. Najlepsza okazała się Halina Majewska. Najgorsza była Jolanta Bloma.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Rędziny. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.7 odpowiedzi na “Oceń radnego: Jolanta Bloma najgorsza!”

 1. Redziniak pisze:

  Wzywamy radną aby wydała oświadczenie czy rzeczywiście jej mąż siedział w więzieniu jaki okres czasu i z jakiego paragrafu. Czy wiedziała wcześniej o przestępczych działania małżonka?
  Opinia publiczna musi wiedzieć jakiego pokroju ludzie reprezentują ich w JST a w sprawie tej zrobił się już szum medialny.!!!

  14
 2. Agusia pisze:

  Współpraca z mafią paliwową przy zakupie paliwa dla firmy transportowej !!! radna pracowała z mężem w jednej firmie transportowej jako prezes .Musiała wiedzieć skąd jej firma kupuje paliwo .Od mafii paliwowej. WSTYD prawa ręka wójta !!!!

  10
 3. Mieszkaniec gminy pisze:

  Jak wieść gminna niesie ta radna prawa ręka wójta miała zostać jego zastępcą . Znają się od dawna od czasów odsiadki jej męża za przekręty i współpracę z mafią paliwową w Zakładzie Karnym Wąsosz Górny gdzie pracował nasz boss klawisz . Znajomi z najbliższego kręgu twierdzą ,że to ona zarządza gminą z ukrycia . Aby tylko nie wyszli na tym jak Zabłocki na mydle i nie skończyli tam skąd wójt przyszedł do samorządu w Zakładzie Karnym !!!

  11
 4. Justynka pisze:

  Głośno było o aferze z mafią paliwową. .Prasa o tym pisała bębnili też w telewizji przecież to była afera na całą Polskę, Firma transportowa super działała dorobili się na przekrętach z paliwem

  11
  • Izba Lordow pisze:

   Spytam z moralnego punktu widzenia. Co ta pani robi w samorządzie? .
   Co na ten temat stanowi “common law’. Czy z punktu widzenia rzekomo obowiązującego u nas prawa anglosaskiego, taka sytuacja jest dopuszczalna ?

   11
   • Mieszkaniec gminy pisze:

    Musimy zapytać naszego znawcę systemu prawa ” common law” radnego Eryka Łęgowika ” common law” .to porządek prawny charakterystyczny dla krajów anglosaskich w którym prawo i polityka opierają się w głównej mierze na precedensach i towarzyszącym im wyrokom sądowym. Jest to istotna różnica w stosunku do prawa kontynentalnego.

    11
 5. Mieszkaniec gminy pisze:

  Wstyd i hańba !!!!!!!
  Powinna jeszcze zostać zastępcą wójta !!!

  10

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *