bezchmurnie
21°
19°
sobota
Reklama
Oceń radnego: Halina Majewska najlepsza
24 grudnia 2019 r. | 09:57
9

601 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Rędziny. Najlepsza okazała się Halina Majewska. Najgorsza była Sabina Pożarlik.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Rędziny. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.9 odpowiedzi na “Oceń radnego: Halina Majewska najlepsza”

 1. Miła pisze:

  Kiedy doczekamy się publikacji całości wyników? Napisać sobie, że ktoś był najgorszy czy najlepszy można w każdej chwili.
  Oprócz publikacji wszystkich wyników proszę jeszcze o pokazanie ilości wejść na stronę, oczywiście unikalnych użytkowników.

  2
  5
  • Koniniok pisze:

   Też mnie to bardzo ciekawi. Jeśli redaktor nie ma nic do ukrycia to ujawni wyniki w ten sposób. Jeśli manipuluje – zobaczymy je jak świnia niebo.

   4
   3
   • Miła pisze:

    Koniniok.Ty to martw się żeby Ci kanalizację założyli na wsi, żebyś za stodołę nie latał.
    A politykę zostaw starszym i mądrzejszym od siebie.Bo, ani kanalizacji, ani dobrych dróg w Koninie nie ma.Więc nie wiem, po co stukasz w klawiaturkę?

    4
    2
 2. Cwany Lis pisze:

  Kiedy doczekamy się publikacji kosztów mijanki w Koninie, montażu znaków drogowych oraz montażu progów spowalniajacych w gminie.
  Oprócz publikacji tych kosztów proszę jeszcze o ujawnienie opinii Starostwa Powiatowego w Częstochowie oraz ewentualnych sugestii mieszkańców gminy lub innych niezależnych podmiotów o konieczności zakupu i montażu tego typu urządzeń.

  6
  1
 3. Jadłopodawca pisze:

  Proszę ……trolle z gminnej stajni, zamiast świętować Boże Narodzenie , okupują forum sięjąc zamęt aby tylko utrzymać chlebodawce przy władzy.W przeciwnym razie trzeba bedzie poszukac sobie nowego zajecia. I zacząć uczciwie pracować…?

  6
  2
  • ... pisze:

   Jaki ty jesteś głupi
   Piszesz obtrolach a sam jesteś mega trolem!
   Utrzymać chlebodawce?
   Przypomnę Ci nieudaczniku, że wójta wybrała zdecydowaną większością głosów społeczność gminy

   1
   1
  • Koniniok pisze:

   Śmieszne, kiedy o “uczciwej pracy” wypowiada się bezrobotny ciągnący kasę z gopsu i od państwa.

   • Jadłopodawca pisze:

    Koniniok, ustal gdzie są mijanki, na czyje polecenie zostały zdemontować, czy starostwo wydało zgodę na ich montaż i czy były jakieś petycje do Wójta o zamontowanie tego rodzaju urządzenia na Szkolnej w Koninie.Jakie koszty ponieśli podatnicy.I nie pleć co ci ślina na język przyniesie.

    1
    4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *