zachmurzenie umiarkowane
26°
25°
poniedziałek
Reklama
Oceń radnego: Halina Majewska najlepsza
26 października 2020 r. | 12:15
5

1079 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Rędziny. Najlepsza okazała się Halina Majewska. Najgorszy był Wójt Paweł Militowski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Rędziny. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.5 odpowiedzi na “Oceń radnego: Halina Majewska najlepsza”

 1. Koniniok pisze:

  Szanowna Pani Radno!!!
  Proszę podjąć interwencję w sprawie prawidłowego nagłośnienia obrad sesji rady gminy.. Nie można w żaden sposób dowiedzieć się czym zajmują się radni podczas zebrań. Szkoda było wydawać Nasze pieniędzy na aktualne nagrywane sesje. Nic nie słychać, a i obraz jest kiepskiej jakości!!!!!!!!!

  9
  1
 2. Mieszkaniec Osiedla pisze:

  A czy to prawda że gdy pani radna Wychowaniec w momencie objęcia funkcji radnej jej córka została zatrudniona w szkole w Redzinach???
  To jak ta pani ma rozliczać wójta gdy córka pracuje w szkole a mąż w GZK które podlegają pod pana wójta?????!!!!!!!!!!
  Narzekaliście na prezesa Chmielarza a teraz co się wyrabia???!!!

  8
  1
 3. PR110 pisze:

  W myśl hasła “Rodzina na swoim”?!

  6
  1
 4. PR110 pisze:

  Proszę się nie podszywać i nie używać podpisu PR110

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *