pochmurnie
16°
14°
wtorek
Reklama
Oceń radnego: Eryk Łęgowik najgorszy
20 kwietnia 2020 r. | 12:35
2

920 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Rędziny. Najlepsza okazała się Karolina Matuła. Najgorszy był Eryk Łęgowik.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Rędziny. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.2 odpowiedzi na “Oceń radnego: Eryk Łęgowik najgorszy”

 1. Marzenka pisze:

  Zero doświadczenia życiowego .Głosuje tak jak mu każe wójt i jego przyboczna świta co widać gołym okiem

  • Wykonawca muzyki disco polo pisze:

   Ludzie, przecież Eryczek nie jest niczemu winien.Chciał tylko poprawić swoją sytuację materialną.
   Pałą po grzbiecie tych,co Eryczka wybrali.

   7
   1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *