pochmurnie
16°
14°
wtorek
Reklama
Oceń radnego: Eryk Łęgowik najgorszy
05 września 2022 r. | 14:02
2

483  głosy oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Rędziny. Najlepszy okazał się Mateusz Kurkowski. Najgorszy był Eryk Łęgowik.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Rędziny. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.2 odpowiedzi na “Oceń radnego: Eryk Łęgowik najgorszy”

 1. hałabała pisze:

  Czy to nie jest aby ten radny, który przekonywał opinię publiczną na jednej z sesji rady gminy, że w Polsce obowiązuje prawo COMMON LAW” (charakterystyczne dla krajów anglosaskich) ?

 2. hebel pisze:

  syn alkoholika na wózku żebrzącego pod Jasną Górą !
  syn alkoholika gminnego !
  żona pierdlarza mafijnego !
  głupio cwany wózkarz !
  córka kuminiorza !
  murarz !
  mechanik autobusowy !
  pracownik fizyczny hipermarketu !
  LUDZIE !!!! CZEGO JESZCZE NIE ROZUMIECIE ?

  7
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *