słabe opady deszczu
20°
18°
sobota
Reklama
Oceń radnego: Anna Sadziak najlepsza
10 lutego 2020 r. | 12:25
3

682 głosy oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Rędziny. Najlepsza okazała się Anna Sadziak. Najgorszy był Wójt Paweł Militowski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Rędziny. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.3 odpowiedzi na “Oceń radnego: Anna Sadziak najlepsza”

 1. Koniniok pisze:

  Brawo pani Aniu.Dba pani należycie o swoich wyborców.Jeszcze tylko cisnąć wójta, aby zrobił Parkową i tę obiecaną oczyszczalnie ścieków czy przepompownie, tam pod lasem

 2. Koniniok pisze:

  Pani Aniu a może Pani wystąpi do wójta z jakiego powodu nie remotuje ulicy Parkowej w Koninie, a dał powiatowi kasę na zrobienie drogi z Rudnik do Mstowa?
  I kiedy będzie kanalizacja w Koninie?

 3. Redziniak pisze:

  Zadaniem dziennikarza jest przekazywanie rzetelnych i bezstronnych informacji oraz różnorodnych opinii.
  Dobro czytelników, słuchaczy i widzów oraz dobro publiczne powinny mieć pierwszeństwo wobec interesów autora, redaktora, wydawcy lub nadawcy.
  Informacje powinny być zrównoważone i dokładne, tak by odbiorca mógł odróżnić prawdę od przypuszczeń i plotek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *