bezchmurnie
27°
27°
poniedziałek
Reklama
Oceń radnego: Agnieszka Bajor najlepsza
24 lipca 2023 r. | 13:03
4

1171 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Rędziny. Najlepsza okazała się Agnieszka Bajor. Najgorszy był Wójt Paweł Militowski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Rędziny. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.4 odpowiedzi na “Oceń radnego: Agnieszka Bajor najlepsza”

 1. mieszkaniec pisze:

  Dlaczego nie ma komentarzy na temat tej pięknej pani? myślę, że najpierw powinna zadbać o swoją figurę, a potem pchać się na radną, która nic nie rozumie i nic nie wie!!! Powinno jej być wstyd za to co robi z wyborcami dla niej dużo pieniążków, a dla nas wysokie podatki i opłaty za wywóz śmieci. Mało wykształcona i ta funkcja ją przerosła, po co sie zgodziła być przewodniczącą rady? Niech nam odpowie.

  15
  1
 2. Hebel pisze:

  1. Syn alkoholika żebrzącego na wózku pod Jasną Górą.
  2. Syna alkoholika gminnego.
  3. Żona pierdlarza mafijnego.
  4. Córka kuminiorza.
  5. Głupio cwany wózkarz.
  6. Murarz miododajny.
  7. Pracownik fizyczny hipermarketu.
  8. Mechanik autobusowy.

  Ludzie !!! Czego dalej nie rozumiecie ?

  15
  1
 3. mieszkaniec gminy pisze:

  A czego można się spodziewać po córce kuminiorza
  kuminiorza co za kołnierz nie wylewał
  i na krzyżówkach po rowach się poniewierał

  13
  1
 4. mieszkaniec pisze:

  Skoro ta pani pochodzi z rodziny z rodowodem pijackim to chyba przesadziła, że kandydowała w wyborach, bo mieszkańcy wiedzą wszystko i potrafią to napisać zresztą całą prawdę o jej rodzinie. Jak jej nie wstyd, że teraz całą prawdę wiedzą wszyscy. Ja bym się schował w mysiej dziurze, a nie lansował jako radny i przewodniczący rady.

  11
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *