bezchmurnie
15°
12°
środa
Reklama
Oceń radnego: Agnieszka Bajor najlepsza
21 listopada 2022 r. | 12:28
4

1176 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Rędziny. Najlepsza okazała się Agnieszka Bajor. Najgorszy był Wójt Paweł Militowski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Rędziny. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.4 odpowiedzi na “Oceń radnego: Agnieszka Bajor najlepsza”

 1. mieszkaniec Kościelca pisze:

  Jak można głosować na taką utuczoną damę, która służy Militowskiemu bez końca. Pytam jak radni z Rędzin dopuścili ją na to stanowisko? oni są zupełnie nienormalni, przewodniczący rady należy się Redzinom jak psu miska. Mają większość
  i gdyby trochę się znali i myśleli to tylko przewodniczący z Rędzin zawsze tak było. Rudniki mają wójta i przewodniczącą jedno i drugie bardzo bardzo bardzo słabe ogniwo. Zresztą ona zrobi wszystko dla swojego pryncypała. To ją całkowicie dyskwalifikuje z przewodniczącej, bo nie jest uczciwa i obiektywna wobec wyborców.

  10
  • Ad Vocem z wami pisze:

   Pani Agnieszko. Proszę się pochwalić ile Uchwał od początku kadencji unieważnił Wam Pan Wojewoda ?
   Pewne jest, że tak słabiutkiej merytorycznie rady, ta gmina nigdy nie miała. !!!
   Popieram tezę, że skoro wójt jest w Rudnik, to przewodniczący i vice – powinni być z Rędzin, Kościelca i Konina.!!!
   To się chyba PARYTET nazywa.
   Za rok kochane ludziska, wybierzcie takich, co nie mają ulokowanej rodzinki na gminnych stołeczkach, bo nie będą mogli normalnie działać w obawie przed wywaleniem krewnego z roboty. No i rzecz jasna, żeby byli choć odrobinkę kumaci. Bo jak słyszę, że w Polsce obowiązuje prawo precedensowe (common law), to jasna krew chce mnie zalać, kto mnie “reprezentuje” i bierze pieniądze w dodatku.

 2. Mieszkanka z Rudnik pisze:

  Kto z radnych wybrał na przewodnicząca rady córkę kuminiorza
  co za za kołnierz nie wylewał i po rowach na krzyżówkach spał i awantury w domu urządzał ???
  córunia wrodziła się w tatusia
  Zero kultury chamstwo chamstwo i nic więcej !!!

 3. Chudzielec pisze:

  Ja tam lubię grube kobitki. Na grubej jest więcej miejsca do całowania. 🙂

  5
  3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *