zachmurzenie duże
piątek
Reklama
Oceń radnego: Agnieszka Bajor najlepsza
07 listopada 2022 r. | 11:57
1

938 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Rędziny. Najlepsza okazała się Agnieszka Bajor. Najgorszy był Wójt Paweł Militowski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Rędziny. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Jedna odpowiedź do “Oceń radnego: Agnieszka Bajor najlepsza”

  1. Mieszkanka z Rudnik pisze:

    Kto z radnych wybrał na przewodnicząca rady córkę kuminiorza
    co za za kołnierz nie wylewał i po rowach na krzyżówkach spał i awantury w domu urządzał ???
    córunia wrodziła się w tatusia
    Zero kultury chamstwo chamstwo i nic więcej !!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *