zachmurzenie duże
piątek
Reklama
Nowy radiowóz w komisariacie w Kłomnicach
03 stycznia 2023 r. | 11:40
4

W piątek w Komisariacie Policji w Kłomnicach odbyło się oficjalne przekazanie nowego radiowozu marki Kia Sportage. Dzięki nowej, jaskrawej kolorystyce, policyjny SUV na pewno nie pozostanie niezauważony. W przekazaniu uczestniczył szef częstochowskiego garnizonu i przedstawiciele samorządów gminnych.

Dzięki programowi modernizacji Policji, Komisariat Policji w Kłomnicach wzbogacił swoją flotę o nowy radiowóz. Zakup służbowego SUV-a marki Kia Sportage, możliwy był dzięki funduszom Komendy Głównej Policji i wsparciu gminy Kłomnice, Rędziny, Mykanów i Mstów. Od piątku mieszkańcy podległego rejonu mogą zobaczyć na swoich ulicach radiowóz w nowej kolorystyce. Policyjna kia ma bogate wyposażenie, by zapewnić maksimum bezpieczeństwa i komfortu policjantom z ogniwa patrolowego. Okazana pomoc ze strony lokalnego samorządu jest nie tylko wyrazem dobrze układającej się współpracy, ale też dbałości o bezpieczeństwo lokalnej społeczności. Policjanci będą teraz mogli szybciej i sprawniej poruszać się po drogach oraz skuteczniej reagować na zgłaszane interwencje.

Szef częstochowskiego garnizonu podziękował przedstawicielom lokalnego samorządu za wsparcie, dziękując również radnym gmin za zaangażowanie i poparcie tego przedsięwzięcia. /KMP w Częstochowie/4 odpowiedzi na “Nowy radiowóz w komisariacie w Kłomnicach”

 1. mieszkaniec gminy pisze:

  Z Policji to może korzysta gmina Kłomnice, u nas są w ogóle niewidoczni. Jestem przeciwny ich finansować, oni się wożą do pracy naszym kosztem. Nam się podnosi opłaty i podatki, a finansuje policjantów. Oni są na zawołanie ale dla Militowskiego naszym kosztem. My mieszkańcy nic z tego nie mamy.

  • katotaliban pisze:

   Może po prostu w Rędzinach jest bezpiecznie, ale widać ich widać, a i nieoznakowani tajniacy w bmw grupy speed też są. Taki niemiecki “fur Deutschland” ten radiowóz “Polizei” tylko brakuje. Maseczki i kwarantanne będzie można kontrolować.

 2. Marek pisze:

  Może tym autem go wywiozą do poprzedniego zakładu !!!

 3. halinazmiensnego pisze:

  Prosimy o ciągłą kontrolę prędkości na odcinku Częstochowa-Kłomnice oraz Kościelec-Rudniki-Konin-Mstów. Czas nauczyć pokory okolicznych kałmuków, szczególnie dotyczy to wieśniackich marek ałdi i bełemwu. Warto też kontrolować z rana trzeźwość i wyłapać naprutych, trzeźwiejących za kierownicą i do południa w robocie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *