zachmurzenie duże
niedziela
Reklama
Nowy radiowóz dla komisariatu w Kłomnicach
03 października 2023 r. | 11:12
5

Wczoraj w Komendzie Miejskiej Policji w Częstochowie odbyło się oficjalne przekazanie mundurowym z Komisariatu III Policji w Częstochowie, Poczesnej i Kłomnic nowych radiowozów.

Podczas spotkania w Komendzie Miejskiej Policji w Częstochowie Komendant Miejski Policji w Częstochowie insp. Dariusz Kiedrzyn podziękował za wsparcie, jakiego samorządy udzielają mundurowym. Podkreślił wzorową współpracę i zaangażowanie w poprawę bezpieczeństwa. Te nowoczesne i przyjazne dla środowiska radiowozy to Suzuki S-Cross z napędem hybrydowym.

Władze naszego miasta oraz samorządowcy z poszczególnych gmin przekazali następujące środki:
- Urząd Miasta w Częstochowie- 50 tys. zł
- Gmina Poczesna - 25 tys. zł
- Gmina Kamienica Polska - 20 tys. zł
- Gmina Starcza - 5 tys. zł
- Gmina Kłomnice - 12.5 tys. zł
- Gmina Mykanów - 15 tys. zł
- Gmina Mstów - 12.5 tys. zł
- Gmina Rędziny - 12 tys. zł

Pozostałe środki pochodziły z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach oraz budżetu Policji. Pojazdy te na co dzień będą pomagały w służbie policjantom, dbającym o bezpieczeństwo na terenie Komisariatu Policji III w Częstochowie oraz w obrębie gmin: Poczesna, Kamienica Polska, Starcza oraz Kłomnice, Mstów, Mykanów i Rędziny. /KMP w Częstochowie/5 odpowiedzi na “Nowy radiowóz dla komisariatu w Kłomnicach”

 1. Ciekawski sąsiad pisze:

  Czy wójt już ma zwrócone prawo jazdy, i kiedy odniesie się publicznie do okoliczności utraty prawka. Tak szczerze ,bez wygłupów i ściemniania.
  Czy toczy się w tej sprawie postępowanie karne? Jak zdrowie pana Kamila?

  14
 2. Głos prawdy pisze:

  Gęś wspierająca konfederację nie zatka ludziom ust!! Konfederacja to neonaziści!! bosak- była młodzież wszechpolska=neonaziści. korwin- totalne zaprzeczenie holokaustu. ten pajac z Częstochowy- wydanie książki gloryfikującej A.H i radość z pogromu żydów!! Będziecie głosować na neonazistów??!! Mam nadzieję, że pytanie jest retoryczne. TFU!!

  2
  9
 3. Drogówka pisze:

  Pytanie jest proste.
  Czy w sprawie pana Militowskiego toczy się sprawa karna. ?
  Czy odzyskał prawo jazdy?
  Czy pan Kamil miał prowadzone postępowanie powypadkowe. ?
  Kiedy pan wójt wyda oświadczenie w którym opisze stan faktyczny zdarzenia i przeprosi mieszkańców gminy ?
  Wcześniej, na swoim profilu w sposób mętny pan Militowski napisał o zatrzymanym prawie jazdy. Nie wspomniał nic o kolizji, a być może wypadku drogowym. Ba, zrobił z tego wydarzenia medialne show, zachęcając czytelników do udziału w sondzie, pod tytułem : kto miał podobne zdarzenie w życiu!!!

  12
 4. Mieszkaniec pisze:

  lepiej było kupić hulajnogi elektryczne może szybciej dojeżdżali by na interwencje

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *