bezchmurnie
27°
26°
poniedziałek
Reklama
UG Rędziny
Nowy maszt przy urzędzie
10 listopada 2022 r. | 12:27
6

Tak, to jest to, co teraz jest potrzebne mieszkańcom gminy Rędziny. Przy ogromnych podwyżkach, gmina pochwaliła się, że przy Urzędzie Gminy Rędziny zamontowano nowy maszt.

Maszt został sfinansowany w ramach projektu „Pod biało-czerwoną”.

Brawo.

PAWEŁ GĄSIORSKI6 odpowiedzi na “Nowy maszt przy urzędzie”

 1. Największy krytyk pisze:

  Czy gunSiurski właśnie skrytykował gminę, że za darmo dostała masz i flagę od państwa? Kto w końcu wyśle tego miglanca do psychiatryka? Ewidentnie styki mu się przegrzały.

  5
  12
 2. namiętny podglądacz pisze:

  Do psychiatria należy wyprowadzić ryżego. Cudzołóstwo, to przypadłość psychiczna. Nikt przy zdrowych zmysłach nie zdradza żony i nie naraża najbliższych na hańbę. Trzeba mieć nierówno pod sufitem, żeby prowadzić romanse w miejscu pracy. Spokojnie kochani, i na miglanca przyjdzie pora, pomimo, że nie panuje na popędem seksualnym. 😛

  15
  1
  • hałabała pisze:

   a tobie szkoda bo ci rura zarosła pajęczynami i serem czy jak ? że tak piszczysz w regularnych odstępach? za stówkę znajdziesz jakąś emerytke na roksy, jeszcze ci placka zrobi i se pojesz albo zupe ugotuje … nowy ład mamy to z mortadeli i okrawków ! 😀

   2
   13
  • Osiedlok pisze:

   wykastrować haha

   11
 3. mieszkaniec pisze:

  Największy krytyku sprawdż zanim napiszesz, bo na postawienie masztu był przetarg i gmina tzn my wszyscy za niego zapłaciliśmy. Co by ten rudy dostał od państwa przecież to komuch. Zeby pisać na forum i kogoś krytykować należy sprawdzić, gdyby nie redaktor, to my wyborcy nic byśmy nie wiedzieli, bo wszystko jest ukrywane. Najmądrzejsi mieszkańcy stwierdzają, że takiej rady i wójta to w Rędzinach nigdy nie było. Należy zrobić wszystko żeby ich odwołać, bo nam przynoszą tylko podwyżki podatków opłat za wywóz śmieci, uważają. że zjedli wszystkie rozumy, a na niczym się nie znają. Oni są do podnoszenia ręki, tak jak im każe Militowski, czy mają trochę honoru i ambicji, że to mieszkańcy im zaufali i wybrali. Oby już nigdy więcej ich nie było w radzie.

 4. Marek pisze:

  Rudy klawisz posługuje się językiem nauczycieli więźniów!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *