bezchmurnie
19°
19°
piątek
Reklama
UG Rędziny
Nowoczesne ławeczki solarne w Rudnikach i Kościelcu
16 sierpnia 2022 r. | 12:36
4

Lokalna Grupa Działania Razem na Wyżyny ze środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich zainstalowała na terenie gminy Rędziny dwie ławeczki, którą mają służyć do odpoczynku.

Pierwsza ławka została usytuowana w pobliżu pumptracku w Rudnikach, druga przy placu zabaw w Kościelcu. Ławeczki są zasilane fotowoltaiką i zostały wyposażona w ładowarkę do smartfonów i zestaw do naprawy rowerów.

PAWEŁ GĄSIORSKI4 odpowiedzi na “Nowoczesne ławeczki solarne w Rudnikach i Kościelcu”

 1. urobiony chłopek pisze:

  CZY MIESZKAŃCY MOGĄ LICZYĆ NA “ŁAWECZKI WYDYMATORKI” , Z ZAPASEM KONDOMÓW I WODY PITNEJ ?
  NAS NIE STAĆ NA PYRZOWICKIE HOTELE Z JAKUZI.DLATEGO DOBRZE BYŁOBY CZASAMI PODYMAĆ NA ŚWIEŻYM POWIETRZU.

  18
 2. mieszkaniec Rędzin pisze:

  Zadaję pytanie i żądam odpowiedzi od Radnych wybranych przez mieszkanców Rędzin co mają nam do powiedzenia. WIELKIE OSZOŁOMY głosują przeciw swoim wyborcom. To wielki wstyd i hańba. Gmine należy prznieść do Rudnik, bo wójt i przewodnicząca stamtąd pochodzą. Pytam gdzie mają mózg radni z Rędzin ich jest najwięcej, i gdyby trochę myśleli albo znali się na samorządzie na pewno wiedzieliby, że są w stanie przegłosować wszystkie uchwały z korzyścią dla swoich wyborców. Kogo my wybraliśmy nigdy tak nie bło każdy radny będzie rozliczon w swoim okręgu wyborczym.

  11
 3. ogryzek pisze:

  Fajnie byłoby, żeby ławeczki miały swojego patrona. Dobrym pomysłem jest, by ławeczki były imienia ” PUK PUK PUKA “.

  • Ad vocem z nami pisze:

   U was na wsi to do rana wszystko by rozkradli. Ale łatwo by was było złapać, bo od razu byście spieniężyli na okolicznym złomie i usnęli pogrążeni w alkoholowych objęciach morfeusza. Tak że lepiej zostań przed telewizorem, trzaśnij trzy tatry i do spania a rano pakuj w zrywke kanapki z mortadelą, na rower i DO ŁOPATY !!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *