pochmurnie
16°
14°
wtorek
Reklama
UG Rędziny
Najbliższy współpracownik wójta “nie wytrzymał” i złożył wypowiedzenie
30 czerwca 2023 r. | 13:45
11

Już nawet kierownik Gminnego Związku Komunikacyjnego w Rędzinach nie wytrzymał i złożył wypowiedzenie. Wójt Paweł Militowski właśnie ogłosił, że poszukuje nowego kierownika GZK. Dotychczasowy, Adam Wolski zrezygnował z pracy.

Poniżej ogłoszenie w tej sprawie.

PAWEŁ GĄSIORSKI11 odpowiedzi na “Najbliższy współpracownik wójta “nie wytrzymał” i złożył wypowiedzenie”

 1. mieszkaniec pisze:

  gdzie on biedak teraz pójdzie do pracy? umie tlko kosiarki sprzedawać, ale na Michałowie też go nie chcą.

  14
 2. Mieszkanka gminy pisze:

  doprowadzili GZK do ruiny to kierownik sąsiad wójta gminy dał nogę

  15
 3. Prorok pisze:

  Nie rozumiem dlaczego postawiono wymóg posiadania prawa jazdy kategorii D.
  To tak jakby dyrektorem fabryki samolotów musiał być pilot.
  To w końcu ma być kierownik, czy kierowca ?
  No chyba, że nowy kierownik już jest wybrany i trzeba ograniczyć ilość chętnych.

  15
  • PR110 pisze:

   Wybrany pod koniec zeszłego roku “zastępca kierownika ds technicznych” Pan Michał Migdalski z Pacierzowa posiada prawo jazdy kat.D bo jeżdził już “dorywczo”jako kierowca w GZK. Dorywczo bo również jest instruktorem katB , dawniej w “Niezła jazda” a teraz “Maximum” “M.M. & сын. Ciekawe jaki fikołek zostanie zrobiony w związku z ogłoszeniem o naborze.

 4. mieszkaniec pisze:

  A jakie lepsze stanowisko czyżby mu tatuś SB-ek załatwił? doświadczenia żadnego, nie powinien być kierownikiem GZK, ale to sąsiad wójta wszystko mu załatwił. Tak się odbywają i odbywały wszystkie niby konkursy na stanowiska urzędnicze w naszej gminie za Militowskiego, prawo jest łamane. Dla Militowskiego prawo to on, czy w koncu ktoś położy temu kres? Najgorsze, że jeszcze rok musimy go znosić, patrzeć na niego i go tolerować. Za rok wyborcy juz nie będą tak głupi, żeby ich naciągnąć na lepsze jego jutro, albo na śmiertelną chorobę. Młody człowiek, a gra na ludzkich sumieniach, zrobi wszystko żeby został wybrany. Duszę zaprzeda diabłu. KŁAMCA OSZUST

  13
 5. Beka pełna piwa pisze:

  Na kolana, i pełzać po byłego Kierownika GZK Szanownego Pana mgr inż. Andrzeja RZESZOTA !
  Tego nietuzinkowego kierownika wypędzili z GZK Militowski do spółki z Spiechowiczem. !!
  Zwabili Go podstępem, po godzinach pracy do GZK (około 20.00) i wręczyli wypowiedzenie !!!

  • Barbara Małolepsza pisze:

   I prawidłowo zrobili z kanalia

   • Prorok pisze:

    Widzę, że jesteś niewiele lepsza od tych, którzy zwolnili tego pana.
    Użyty epitet bardziej należy się im właśnie.
    To oni musieli podkulić ogony i przywrócić do pracy nielegalnie zwolnionego kierownika.

 6. Kierowca mpk pisze:

  a ktoś rozliczy Wolskiego z decyzji ! łamania prawa, przepisów ito?

  • K.K pisze:

   dobre pytanie . Militowski pewnie to czytasz ,jak to było? wypytam załogę i tak się dowiem ,a co nieco już wiem Adasiu i Pawełku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *