słabe opady deszczu
piątek
Reklama
fot. UG Rędziny
Nagrody i wyróżnienia dla uczniów i nauczycieli
16 października 2019 r. | 12:11
0

W Urzędzie Gminy Rędziny odbyła się uroczystość wręczenia nagród Wójta Gminy Rędziny najlepszym dyrektorom, nauczycielom i laureatom konkursów przedmiotowych w roku szkolnym 2018/ 2019. Dzień Nauczyciela to najlepszy moment aby podziękować wszystkim nauczycielom za zaangażowanie w pracę, za cierpliwość i wyrozumiałość w stosunku do uczniów, ale także w stosunku do problemów z jakimi od wielu lat boryka się polska oświata. Nauczyciel to osoba, która jest nie tylko fachowcem w swojej dziedzinie, ale także jest sprawnym pedagogiem i psychologiem, wychowawcą nie tylko swoich uczniów, ale bardzo często osobą pomocną także ich rodzicom.

Słowa Papieża Jana Pawła II wypowiedziane podczas spotkania z nauczycielami będą dobrym podsumowaniem gminnego Dnia Nauczyciela…. „ (…) Młodzi was potrzebują. Oni poszukują wzorców, które byłyby dla nich punktem odniesienia. Oczekują też odpowiedzi na wiele zasadniczych pytań, jakie nurtują ich umysły i serca, a nade wszystko domagają się od was przykładu życia. Trzeba, abyście byli dla nich przyjaciółmi, wiernymi towarzyszami i sprzymierzeńcami w młodzieńczej walce. Pomagajcie im budować fundamenty pod ich przyszłe życie(…)

Nagrodzeni laureaci konkursów przedmiotowych:

Julia Militowska– ZSP w Rudnikach

Oliwia Palacz – ZSP nr 2 w Rędzinach

Bartłomiej Rozenberg – ZSP nr 1 w Rędzinach

Wyróżnieni nauczyciele:

ZSP nr 1 w Rędzinach: panie Anna Mączka i Aneta Kubacka-Kweczke;

ZSP nr 2 w Rędzinach – Osiedlu: panie Dorota Kromołowska i Patrycja Palacz

ZSP w Rudnikach: panie Magdalena Kolewińska-Kołdon i Katarzyna Wierus

ZSP w Kościelcu – pani Katarzyna Kołomycew

SP w Koninie – pani Beata Pruban.

Nagrodzeni dyrektorzy: pani Agnieszka Ryś – ZSP nr 2 w Rędzinach – Osiedlu;

pani Małgorzata Hutny – ZSP w Kościelcu i pan Dawid Krzętowski – ZSP w Rudnikach. /UG/

fot. UG Rędziny

fot. UG Rędziny

fot. UG Rędziny

fot. UG Rędziny

fot. UG Rędziny

fot. UG Rędziny

fot. UG Rędziny

fot. UG Rędziny

fot. UG Rędziny

fot. UG Rędziny

fot. UG RędzinyDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *