zachmurzenie duże
piątek
Reklama
Nadzwyczajna sesja w sprawie śmieci
04 października 2019 r. | 13:10
0

W środę 9 października w Urzędzie Gminy Rędziny odbędzie się XV nadzwyczajna sesja Rady Gminy Rędziny, podczas której radni zajmą się wyborem metody ustalenia opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi oraz ustalenia stawki tej opłaty dla nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy.

Początek sesji o godz. 16:30.

porządek obrad:
1. Otwarcie i stwierdzenie prawomocności obrad.
2. Przyjęcie porządku obrad.
3. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Uchwały Nr 81/XIV/2019 Rady Gminy Rędziny z dnia 10.09.2019 r. w sprawie wyboru metody ustalenia opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi oraz ustalenia stawki tej opłaty dla nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy.
4. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany w budżecie gminy Rędziny na 2019 rok.
5. Zamknięcie obrad XV nadzwyczajnej sesji Rady Gminy Rędziny.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *