zachmurzenie umiarkowane
17°
17°
poniedziałek
Reklama
PIW yt
Nadleśnictwo Złoty Potok organizuje spotkanie ws. ASF
17 września 2019 r. | 12:32
0

Nadleśnictwo Złoty Potok zaprasza na spotkanie w sprawie zapobiegania rozprzestrzenianiu się ASF oraz bioasekuracji. Zapraszamy do wzięcia udziału przedstawicieli kół łowieckich dzierżawiących obwody łowieckie oraz przedstawicieli lokalnych społeczeństw. Merytoryczną część spotkania przeprowadzi Powiatowy Lekarz Weterynarii z Częstochowy.

Spotkanie odbędzie się w dniu 23 września 2019 r. (poniedziałek) o godz. 10:00 w Ośrodku Wypoczynkowym Caritas Archidiecezji Częstochowskiej w Poniku, ul. Wczasowa 5, 42-253 Janów.

Więcej informacji udziela p. Katarzyna Szostak, tel. 34/329-11-75.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *