bezchmurnie
25°
24°
piątek
Reklama
Na co Wójt Paweł Militowski wydał 79 040,75 zł?
26 czerwca 2020 r. | 10:00
8

Na co Wójt Paweł Militowski wydał 79 040,75 zł? Wiemy tylko, że na usługi firmy FUH Jagoda Sławomir Jagoda. Wójt Militowski w dalszym ciągu nie chce udostępnić faktur z tej firmy.

Wójt twierdzi, że udostępnienie tych faktur zaburzyłoby pracę urzędu i musiałby do znalezienia faktur oddelegować pracowników. Wójt całkowicie zapomniał, że urząd używa komputerów i programów księgowych...

Sprawa znowu trafi do Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Częstochowie.

Poniżej decyzja Wójta w tej sprawie.

PAWEŁ GĄSIORSKI8 odpowiedzi na “Na co Wójt Paweł Militowski wydał 79 040,75 zł?”

 1. Janko Muzykant pisze:

  Nie ma na co czekać. Po wyborach prezydenckich bierzemy się do roboty. Ta farsa musi się nareszcie zakończyć. Rozdaje nasze pieniądze na lewo i prawo. Kiedy chcemy się dowiedzieć konkretnie na co – pokrętne się tlumaczy.

  27
 2. Obserwator pisze:

  firma budowlana to pewnie coś wybudowała…

  17
 3. Wata cukrowa pisze:

  Za górami, za lasami, za siedmioma rzekami, w pewnym sołectwie, pewnej letniej nocy, przez 24.00, bodajże była to sobota, ukradkiem, na pewną posesje wjechał samochód ciężarowy. Robotnicy, pod osłoną nocy zdejmowali jakieś wielkogabarytowe elementy z tego samochodu. Następnego ranka, całą rodzina uwijała się, aby z tych przywiezionych elementów, złożyć drewnianą chatkę. Tę sytuację obserwowało kilkoro mieszkańców gminy. Czy kamerowali, tego nie wiem. Do dzisiaj zastanawia mnie. dlaczego tych elementów nie przywieziono normalnie w dzień, nie rozładowano na placu, tylko działo się to wszystko w nocy? Czyżby rozchodziło się o jakąś tajemnicę ?

  18
 4. Marzenka pisze:

  Czyżby chodziło o posesję na Wodnicy ???

  15
  7
 5. Cecylia pisze:

  Tak, tak chodzi o posesję na ulicy Wodnicy. To powinien być koniec dla tego pryncypała!!!!!!!!!!!!!

  18
  7

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *