bezchmurnie
27°
27°
poniedziałek
Reklama
Można zostać podwładnym Wójta Pawła Militowskiego. Jest praca!
09 lipca 2021 r. | 11:22
2

Jest praca w Urzędzie Gminy Rędziny. Wójt poszukuje pracownika na stanowisko podinspektora ds. rozliczania podatku vat i księgowości budżetowej. Podinspektor może liczyć na płacę w wysokości ok. 3000 zł.

Zainteresowanych odsyłam do ogłoszenia - TUTAJ.

PAWEŁ GĄSIORSKI2 odpowiedzi na “Można zostać podwładnym Wójta Pawła Militowskiego. Jest praca!”

 1. Redziniak pisze:

  Nie można było rozdzielić te obowiązki między pracownicami działu księgowości, tylko trzeba zatrudnić kolejną osobę, której trzeba dać pensje , premie, nagrody, itp. ?
  Ilu jeszcze wygłodzonych stoi pod drzwiami gminy??
  Ludzie, przebudźcie się wreszcie , widzicie co się w tej gminie wyprawia!!!!!
  Gdzie są radni aby kontrolować poczynania wójta!!!!!!!!

  14
 2. mieszkaniec Rędzin pisze:

  O jakich radnych piszesz przecież oni są na garnuszku Militowskiego boją się go i są potulni jak baranki. To są barany nie radni, a Militowski chyba nie do końca spłacił dług wyborczy ktoś jeszcze domaga się zapłaty za wybory. Ciekawy jestem czy ta osoba już pracuje w urzędzie. Zawsze przed niby konkursem wcześniej zatrudnia swojego żeby później nikt z nim nie wygrał konkursu. to jest tak po rędzińsku, a raczej po militowskiemu. Jak długo jeszcze będzie okradał gminę Militowski z sitwą, to zależy od nas. Musi być referendum żeby go w końcu odciąć od koryta oczywiście razem z nieudolnymi radnymi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *