zachmurzenie umiarkowane
17°
17°
poniedziałek
Reklama
fot. UG Rędziny
Mobilne biletomaty w czterech autobusach GZK
02 marca 2021 r. | 12:36
3

Gminny Zakład Komunikacji w Rędzinach poinformował, że w czterech autobusach GZK zostały zamontowane mobilne biletomaty, które umożliwiają zakup biletów jednorazowych za pomocą transakcji bezgotówkowych.

W trakcie kontroli, w celu sprawdzenia posiadania biletu na bieżący przejazd, będzie należało przyłożyć swoją kartę płatniczą do specjalnego czytnika, w który wyposażona będzie osoba kontrolująca. Co ważne, urządzenie kontrolujące, nie ma dostępu do danych finansowych karty, a sama transakcja zakupu i kontroli biletu jest bardzo bezpieczna. /UG/3 odpowiedzi na “Mobilne biletomaty w czterech autobusach GZK”

 1. Wodz123 pisze:

  Hmm prawie 4 lata po fakcie 😉 chyba fabrycznie te autobusy miały mieć biletomaty

 2. Mieszkańcy Gminy pisze:

  Zaraz zaraz coś tu nie gra!!!!!. Najpierw płacz i lament że gzk ledwo zipie finansowo a tutaj nagle zaskoczenie…… i zakup zbędnych zdaniem podatników biletomatow. Kogo to był pomysł bo większość pasażerów posiada bilety miesięczne a jednorazowe kupuje się u kierowcy!!!!!!!

  6
  1
  • Wodz123 pisze:

   Są dwie opcje może sąsiad Pana wójta chce się z nim zamienić przy następnych wyborach bądź chcą zadłużyć gzk ile tylko się da .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *