zachmurzenie duże
piątek
Reklama
fot. yt
Militowski kolejny raz przegrał ze mną przed SKO!
10 grudnia 2020 r. | 11:20
4

Kolejny raz Wójt Paweł Militowski przegrał ze mną przed Samorządowym Kolegium Odwoławczym w Częstochowie. Chodzi o umowę z kancelarią prawną Woźniak i Wspólnicy z Krakowa.

O umowy z tą kancelarią staram się od 14 miesięcy. Militowski konsekwentnie łamie prawo do informacji publicznej i nie udostępnia publicznych dokumentów. Wszyscy mieszkańcy chcą wiedzieć, ile na umowy z kancelarią z Krakowa Militowski wydał pieniędzy z gminnego budżetu?

Poniżej decyzja SKO w tej sprawie.

PAWEŁ GĄSIORSKI4 odpowiedzi na “Militowski kolejny raz przegrał ze mną przed SKO!”

 1. Analfabeta pisze:

  Może i nie udzieli informacji bo ma gdzieś wyborców. Grunt że bez, żadnych skrupułów zaczerpnie z wora budżetowego konkretna kaskę, aby godnie spędzić świeta , a przy okazji rozdać trochę pracownikom gminy. !!!!!
  Panie wojcie, czy planuje pan dla siebie oraz pracowników gminy jeszcze przed tymi świętami : premie, nagrody lub inne gwiazdki i Mikołaje, czy może już podzielił pan NASZE pieniądze, według zasług i kompetencji???
  Tak po ludzku , może pan jeszcze spoglądać ludziom w oczy. ?
  Jak to się ma do obietnic dbałości o budżet gminy??

  16
 2. komentarz pisze:

  To już jest zabwa w kotka i myszkę ile razy należy przegrywać żeby poinformować mieszkańców gminy na co płacą podatki? Proszę o informację prawników w jaki sposób należy poinformować prokuraturę o bezprawiu wójta w gminie Rędziny. Osobiście się tym zajmę i zgłoszę sprawę do organów ścigania. Może w końcu przewodniczący komisji rewizyjnej zajmie się tą sprawą, albo cała rada, bo to jest wstyd żeby wójt był taki bezkarny. Jest zobowiązany do udzielenia informacji publicznej w świetle obowiązującego prawa, skoro nie chce należy zrobić z nim porządek. Boi się, bo wydaje bajońskie kwoty na nieudaczników prawników, potem uchwały są uchylane przez wojewodę. Za co oni biorą pieniądze? Zawsze radca prawny był w gminie na etacie, był obecny na każdej sesji i zarabiał nieduże pieniądze.

  12
 3. Oddziałowy pisze:

  Czas pakować mandżur!!!

  13
 4. Muskularny Kościotrup pisze:

  Syn alkoholika, żebrzącego pod Jasną Górą!
  Syn gminnego alkoholika!
  Żona pierdlarza mafijnego!
  Głupio cwany wózkarz!
  Ludzie, czego jeszcze nie rozumiecie?

  8
  2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *