zachmurzenie duże
piątek
Reklama
Mieszkaniec Rudnik zatrzymany przez Policję
13 marca 2021 r. | 09:54
2

Policjanci z Referatu Poszukiwań i Identyfikacji Osób zatrzymali mężczyznę poszukiwanego od 5 lat za przywłaszczenie mienia. 33-latek ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości w Holandii. „Poszukiwacze” z Częstochowy zatrzymali go w kilka godzin po przekroczeniu granicy na terenie gminy Rędziny. Teraz kolejne 9 miesięcy spędzi w areszcie.

Poszukiwanie osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości to jedno z podstawowych zadań, jakie na co dzień realizują funkcjonariusze z wydziału kryminalnego. Wiele razy udowodnili już, że nie ma takiej kryjówki, w której przestępca może czuć się bezpiecznie.

Tym razem przebywający od 2017 roku w Holandii 33-latek przyjechał do Polski. Po przekroczeniu granicy udał się do swojej najbliższej rodziny, gdzie spędził niecałe 2 godziny. Po tym czasie został zatrzymany przez częstochowskich stróżów prawa i doprowadzony do aresztu. Za przywłaszczenie mienia i kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości kolejne 9 miesięcy spędzi teraz w więzieniu. /KMP w Częstochowie/2 odpowiedzi na “Mieszkaniec Rudnik zatrzymany przez Policję”

 1. Mily pisze:

  Zatrzymali Rudego??

  23
 2. wdzienczny za prace pisze:

  Dejta spokuj jusz tymu chłopokowi dejta spokuj

  6
  6

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *