zachmurzenie duże
niedziela
Reklama
Szykujcie się na podwyżkę podatków od nieruchomości!
28 września 2023 r. | 09:41
18

We wtorek, 3 października odbędzie się posiedzenie połączonych komisji Rady Gminy Rędziny w sprawie przygotowania nowych stawek podatkowych na 2024 rok. Szykuje się spora podwyżka.

Radni czekają na propozycję wójta w tej sprawie.

Posiedzenie odbędzie się o godz. 16:00 w Urzędzie Gminy Rędziny.

porządek posiedzenia:
1. Przygotowanie propozycji stawek podatku od nieruchomości na 2024 rok.
2. Przygotowanie propozycji stawek podatku od środków transportowych na 2024 rok.
3. Sprawy różne.

PAWEŁ GĄSIORSKI18 odpowiedzi na “Szykujcie się na podwyżkę podatków od nieruchomości!”

 1. Mieszkaniec Osiedla pisze:

  Czarno to widzę, oj czarno. Koniec roku się zbliża, a tu trzeba wywianować koleżaneczki z pracy premiami, nagrodami, do tego dochodzi jeszcze gwiazdka i Mikołaj. Aż boję się pomyśleć jakie stawki zaproponują mieszkańcom radni. Jeśli chodzi o podwyżki opłat oraz innych danin nasza gmina przoduje w tym niechlubnym rankingu. aktualne inwestycje w gminie są do tego stopnia rozgrzebane, że musi to wszystko spinać i ratować PiS.
  Bez tych pieniędzy byłaby katastrofa. Zapamiętajcie ludziska, że planowana wkrótce podwyżka podatku od nieruchomości będzie nam zafundowana przez wybranych radnych i wójta.
  PiS nie ma z tym nic wspólnego. PiS niestety zatyka pozostawione przez wójta dziury inwestycyjne, ładując pieniądze do budżetu gminy na te inwestycje. W takim razie pytanie nasuwa się samo. PO CO NAM TAKI WÓJT, PO CO ?
  ZAPAMIĘTAJCIE TO PRZY WOBORACH PARLAMENTARNYCH ORAZ TYCH SAMORZĄDOWYCH NA WIOSNE PRZYSZŁEGO ROKU !!!

  28
  2
  • Romek pisze:

   Kto Ci płaci za takie bzdury? Może warto by uderzyć do Twoich kolegów z PISu i opodatkować im drugie, trzecie, piętnaste mieszkanie 2% podatkiem od wartości nieruchomości w skali roku to i pieniążki by się szybciutko znalazły. Pan jaśnie opodatkowywujący nas Premier ma nieruchomości warte 120 mln złotych, płaciłby uczciwie 2,4mln podatku rocznie, to nie jedno przedszkole czy złobek by się na wsi wybudowało.

   4
   18
 2. mieszkanka gminy pisze:

  Dlaczego PIS pomaga nieudacznikowi? chciałabym znać odpowiedź na takie pytanie. W 2023 roku podatki podwyższyli o 25% jak w żadnej innej gminie w naszym rejonie. MF podało, że można podnieść o 11,6% oni są ważniejsi od ministrów.

  22
 3. Prorok pisze:

  PIS daje pieniądze… hmm !!!
  Mieszkańcu Osiedla.
  A czyje to pieniądze PIS tak hojnie rozdaje ?
  Z całą pewnością nie są to ich partyjne pieniądze. Musisz kolego zrozumieć że to są twoje, moje i wielu innych pieniądze.
  Mają ich dużo, bo dużo ciągną od społeczeństwa, czyli również od Ciebie.
  PAMIĘTAJ O TYM PRZY WYBORACH !!!

  5
  22
 4. Mięta pieprzowa pisze:

  Proroku
  A czyje pieniądze tak hojnie rozdaje Militowski koleżaneczkom na premie i nagrody.Zwłaszcza w okresie pandemii.
  Z całą pewnością nie są to jego pieniądze. Musisz kolego zrozumieć, że są to twoje, moje i wielu innych podatników pieniądze. Ma ich za dużo, bo ciągnie z kosmicznych opłat za śmierci, podatków, innych danin.
  PAMIĘTAJ O TYM PRZY WYBORACH SAMORZĄDOWYCH NA WIOSNĘ, CHYBA ŻE TEŻ NALEŻYSZ DO KLUBU DOJARZY

  23
  2
 5. Prorok pisze:

  Przestańcie może już przebijać się na słowa.
  TAK wójt na arenie gminy, jak i PIS na arenie krajowej nie rozdają SWOICH pieniędzy.
  To są NASZE pieniądze !!!
  Jak znowu przeczytam, że ktoś mi dał moje pieniądze to chyba zwymiotuje.

  5
  13
 6. hałabała pisze:

  MNIE I MOJĄ RODZINĘ JEST STAĆ NA KAŻDĄ PODWYŻKĘ BO ZARABIAMY DUŻO PIENIĘDZY. CHĘTNIE ZAPŁACĘ GMINIE, JEŚLI GMINA MA WIĘKSZE KOSZTY I POTRZEBUJE WSPARCIA MIESZKAŃCÓW. KIEDY MIESZKAŃCY POTRZEBUJĄ WSPARCIA – REMONTU DROGI, PRZEDSZKOLA, BUDOWY STADIONU, TO GMINA POMAGA, ZATEM CZUJMY SIĘ W OBOWIAZKU I MY POMAGAĆ GMINIE !!! A JAK KTOŚ SKOMLE TO NIECH SIĘ WEŹMIE DO ROBOTY, WASI PRZODKOWIE SIĘ W GROBACH PRZEWRACAJĄ, ŻE TAKIE SIEROTY I NIEUDACZNIKÓW WYCHOWALI !!

  1
  8
  • Kierowca pekaesu pisze:

   hałabała. Jest po północy poćwierzu. !
   Zarabiasz dużo, bo nieudaczniku życiowy, żerujesz z rodzinką na Naszych podatkach.
   To się nazywa życie na krzywy ryj.
   Jesteś tylko popychlem, zwykłym kolbooprawcą rudego łba, i obrażasz ludzi ,którzy łożą z podatków na takiego nieroba jak ty.
   Ale i z taką szumowiną zrobimy wkrótce porządek.

   • hałabała pisze:

    Ale ja mam czas i pieniądze, a ty nie. Piszesz tutaj pod róznymi pseudonimami próbując się bezskutecznie podbudować ubliżając innym, ponieważ w prawdziwym życiu jesteś jednostką wybitnie słabą i nic nie znaczącą. Powiedz tak szczerze – masz brzydką i upasioną żonę, czy wciąż jesteś na etapie świerszczyka i ręki wysmarowanej musztardą?

 7. Prorok pisze:

  Szanowna księgowa i inni.
  Pracuję i uczciwie zarabiam .
  To są akurat Moje pieniądze.
  Ciemnota w narodzie mnie przeraża.
  Pozdrawiam z Marszu miliona serc !
  Nas jest więcej niż tych w Katowickim spodku 😜

  1
  11
 8. Prorok pisze:

  pisiorka ?😍🌕

  1
  10

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *