bezchmurnie
25°
24°
piątek
Reklama
Sprawa zniesławienia gminy Rędziny trafi przed Sąd Najwyższy. Zapłacą za to mieszkańcy
18 października 2022 r. | 12:15
7

Wójt Paweł Militowski nie poddaje się w walce z mediami. Według niego zniesławiłem gminę pisząc o gospodarce śmieciami, a głównie o tym, że gmina zarabia na śmieciach. Mimo prawomocnego wyroku w tej sprawie, który uniewinnił mnie od wszystkich zarzutów, Militowski postanowił iść dalej. Za pośrednictwem sowicie opłacanej z publicznych pieniędzy kancelarii prawnej z Krakowa, wniósł kasację do Sądu Najwyższego.

Sprawa Gminy Rędziny trafi ponownie na wokandę, o ile nie zostanie odrzucona.

Osobiście uważam, że to marnotrawienie publicznych pieniędzy. Ale Militowski ma inne zdanie.

PAWEŁ GĄSIORSKI7 odpowiedzi na “Sprawa zniesławienia gminy Rędziny trafi przed Sąd Najwyższy. Zapłacą za to mieszkańcy”

 1. Mily pisze:

  Ma rozmach chłop 🤣🤣

  14
  1
 2. Olek pisze:

  rudy za swoje walcz nie za nasze

  15
  2
 3. Marek pisze:

  To już przegięcie żeby tak z publicznych pieniędzy sądzić się z Panem Redaktorem!
  Powinien ze swoich to zrobić!
  Żaden były wójt takich cyrków nie wyprawiał!
  Odwołać szkodnika póki czas!

  11
  1
 4. mieszkaniec pisze:

  Paweł tam jest jakaś historia z tymi śmieciarzami, faktycznie mogli się zmówić ale powiadają że mogą mieć w kieszeni lokalne władze (nie mówię o naszej gminie) i te numery im przechodzą. Gmina może zwyczajnie mieć związane ręce. Może faktycznie zająłbyś się tym tematem ale z tej strony, zamiast uprzykrzać Militowskiemu życie. Jeśli chcesz nam wszystkim pomóc to podążaj tym tropem, tak jak się słusznie zabrałeś za oświadczenia majątkowe, tylko z tych oświadczeń powinno się wyciągnąć konsekwencje karno-skarbowe i wypieprzyć kilku pasożytów dla przykładu. Taka wiesz kłótnia z gminą to strata czasu i energii.

  6
  8
  • Marzenka pisze:

   Mieszkańcu, odpowiedz na pytanie dlaczego wójt wnioskował o utajnienie procesu karnego. Skoro Pan Redaktor dopuścił się rzekomego znieważenia gminy, odbieram to w kategorii znieważenia wszystkich jej mieszańców. Co takiego wójt miał do ukrycia przed mieszkańcami gminy, że doprowadził do utajnienia procesu, aby mieszkańcy nie mogli w nim wziąć udziału. czego lub kogo tak panicznie się bał ?

   Klasyk kiedyś powiedział znamienne zdanie ” Macie wybrać i się nie wtrącać”….. czy w tej gminie wójt działa podobnie ?
   Paweł, zapamiętaj raz na zawsze. Gmina to MY, ty jesteś tylko niestety naszym przedstawicielem !
   Pan Redaktor podąża właściwym tropem, odkrywając co rusz, rożnego rodzaju niespodzianki, tak skrzętnie chowane przed mieszkańcami gminy !!!

   • gad_z_rakowa pisze:

    Się pawła czepiasz jak większość radnych z okolic KŁAMIE w oświadczeniach ! Zaniżają wartości nieruchomości, wiadomym jest że ukrywają gotówkę, przepisują na rodzinę działki, to jest prawdziwe złodziejstwo i bardzo łatwo to wykryć bo w papierach czarno na białym masz. Jesteś radnym z opozycji że się do tej części zarzutów nie odnosisz ??? POwinno się WYCZYŚCIĆ rady gmin z tych plewów i obsadzić na nowo.

 5. Osiedlok pisze:

  barany wybrały barana hahaha

  11
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *