zachmurzenie duże
21°
21°
wtorek
Reklama
fot. UG
Rusza rekrutacja do przedszkoli w gminie Rędziny
27 stycznia 2023 r. | 15:07
0

30 stycznia rusza rekrutacja do przedszkoli na terenie gminy Rędziny. Rekrutacja potrwa do 27 marca.

Urząd poinformował, że zgodnie z harmonogramem rekrutacji do gminnych przedszkoli na rok szkolny 2023/2024, liczba wolnych miejsc ma być podana do publicznej wiadomości 16 lutego, a w dniach 20 lutego – 10 marca będzie można składać wnioski wraz załącznikami. Na terenie naszej gminy funkcjonują cztery publiczne przedszkola – w zespołach szkolno-przedszkolnych: w Rędzinach (nr 1 i 2), Rudnikach oraz Kościelcu, a także jeden oddział przedszkolny w Szkole Podstawowej w Koninie.

PAWEŁ GĄSIORSKI



Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *