zachmurzenie duże
piątek
Reklama
Rada Gminy Rędziny przegrała przed WSA w Gliwicach!
09 czerwca 2023 r. | 10:39
3

Rada Gminy Rędziny kolejny raz przegrała przed sądem. Tym razem w sprawie, w której skargę złożył Wojewoda Śląski, Wojewódzki Sąd Administracyjny w Gliwicach uznał uchwałę z dnia 26 stycznia 2016 r. nr 12/XX/2016 w przedmiocie uchwalenia przepisów porządkowych obowiązujących w autobusach Gminnego Zakładu Komunikacyjnego w Rędzinach, za niezgodną z prawem.

Uchwała została unieważniona.

PAWEŁ GĄSIORSKI3 odpowiedzi na “Rada Gminy Rędziny przegrała przed WSA w Gliwicach!”

 1. mieszkaniec Marianki pisze:

  Pytam co to za rada, co to za wójt? następny skandal, przynoszą nam wstyd. Militowski myśli, że jest nadal klawiszem i że mu wszystko wolno, takiej rady i wójta w Rędzinach nigdy nie było. Ile płaci i za co kancelarii prawnej z Krakowa, ale to koleżanki córki Błaszczyka Kryspina. Mieszkańcy, którzy głosowali na nich nie jest wam wstyd tak po ludzku? My mamy płacić wysokie podatki i nic się nie odzywać!! oni trwonią nasze pieniądze. Przecież za przegraną w WSA w Gliwicach trzeba zapłacić, kto to zapłaci, ano my mieszkańcy. To powinien zapłacić Militowski on ma zarobek za 2022 rok w wys. 319ooo zł słownie trzysta dziwietnaście tysięcy złotych. To niezrozumiałe za co? To co ta rada zrobiła z jego wynagrodzeniem woła o pomstę. Ze związku komunalnego z wodociągów też bierze sowite pieniądze, a nam tylko podwyższają opłaty za wodę i ścieki. Tam rządzi Matyjaszczyk, a oni są czerwoni i się popierają. Po co ten twór przy wodociągach, do brania kasy i do sowicie zakrapianych imprez nawet wyjazdowych. Czy tą pracę wykonuje w czasie urzędowania w gminie?

  12
 2. Mieszkaniec marianki pisze:

  militowski chce zamknąć gzk , cekawe czym będziecie jeździć 🙂 i to nie jest kłamstwo !!! po wyborach pójdzie to w piguły

 3. Mieszkanka gminy pisze:

  Wstyd wielki Wstyd powinna się we studzić była radna z Koscielca jakich ma ciołków w swój we j kancelarii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *