pochmurnie
16°
14°
wtorek
Reklama
Powstała Aglomeracja Gminy Rędziny
01 stycznia 2021 r. | 12:38
1

Podczas ostatniej sesji Rady Gminy Rędziny, radni podjęli uchwałę w sprawie wyznaczenia obszaru i granic Aglomeracji Gminy Rędziny.

Szczegóły w tej sprawie znajdują się w uchwalę rady gminy - TUTAJ.

PAWEŁ GĄSIORSKIJedna odpowiedź do “Powstała Aglomeracja Gminy Rędziny”

 1. Cwaniak z Kościelca pisze:

  Zgodnie z tymi zapiskami, nowa oczyszczalnia ścieków na 2000 m/d , powinna zostać oddana do użytku we wrześniu- październiku 2020 roku, do tego czasu miał trwać jej rozruch. Czy nastąpiło już uroczyste otwarcie tego obiektu i włączenie do eksploatacji, a jak nie to dlaczego ?
  Krótko mówiąc, jeśli chodzi o stan kanalizacji w całej gminie, to jesteśmy w czarnej…..(wiecie w czym).!!!!
  Konin nie posiada do tej pory nawet planów skanalizowania tej wsi. Militowski rządzi już 2 kadencję, tak dla przypomnienia.!!!!
  Nie zanosi się w dalekiej przyszłości na poprawę tej sytuacji, gdyż dla przykładu, w drodze powiatowej Jaskrów – Rudniki, nie zabudowano instalacji kanalizacyjnej.!!!! Przypadek ???
  Chwała Panu Prezesowi Chmielarzowi, ze kiedy miał możliwość zrobił kawał dobrej roboty. Budżet był pod ścisłą kontrolą rady oraz mieszkańców. Waldek, nie prowadził “rozpasłego” trybu urzędowania. Nie zwiększał zatrudnienia w gminie. Nie zatrudniał doradców, nie zatrudniał pociotków, znajomków i ludzi BEZ KOMPETENCJI, Kancelarii Prawnej, nie korzystał z innych zbędnych podmiotów. !!
  Szanował, i dbał o budżet. Był przysłowiowym “sknerą”. Co uwierało w oczy ówczesnych cwaniaczków gminnych, pseudobiznesmenów, którzy chcieli wydoić gminę dla siebie. Dlatego ci ohydni ludzie uniemożliwiali mu sprawowanie funkcji poprzez tworzenie pomówień i szkalowanie !!!
  Porównajcie sobie styla rządzenia gminą przez obu wójtów, Popatrzcie na finanse publiczne i realizację obietnic wyborczych. Popatrzcie na inwestycje gminne obu panów. Sami dojdziecie do wniosku, że popełniono kardynalny błąd wybierając Militowskiego dwukrotnie na wójta. !!!!
  Jeśli ma nastąpić poprawa, trzeba natychmiast wymienić wójta!!!!

  11
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *